× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Koniec Instagrama i WhatsAppa!

Redakcja Pinbook | 05-08-2019 | skomentuj

Koniec Instagrama i WhatsAppa!

Oceń


Nie wszyscy wiedzą, ale Instagram i WhatsApp to aplikacje, które należą do Facebooka od 5 i 7 lat (Whatsapp – 5, Instagram – 7). Teraz oficjalnie postanowiono zmienić ich nazwy. To koniec nazw, które znamy – od dzisiaj w tych aplikacjach pokaże się dopisek „from Facebook” czyli „od Facebooka”. Badania świadomości pokazały, że naprawdę wiele osób nie ma pojęcia, że te dwie aplikacje należą do Marka Zuckerberga. Teraz nie będzie już żadnych wątpliwości.

  Zobacz także  


W wewnętrznym komunikacje już wszyscy dostali informację o tym, że takie zmiany się szykują. Dla użytkowników popularnych kanałów social media niewiele się więc zmieni. Będzie po prostu dłuższa, a wszelkie zmiany są kosmetyczne.

Nowe nazwy aplikacji to „Instagram from Facebook” i „Whatsapp from Facebook”. Wcześniej było tak również z aplikacją Workplace, która dziś nazywa się „Workplace from Facebook”.

Całe szczęście nic więcej się dla nas nie zmieni! A Wy jesteście zdziwieni, że te dwie aplikacje należą do Facebooka czy raczej o tym wiedzieliście?

Wszystko na temat: