×

Wyszukaj artykuł

Przygotował dla fanów niespodziankę

Friz zakończył przygodę z daily vlogami!

Redakcja Pinbook | 09-03-2020 | skomentuj

Friz zakończył przygodę z daily vlogami!

instagram.com/frizoluszek

OceńFriz jest jednym z najbardziej znanych polskich youtuberów. Jego konto na YouTube ma już ponad 3,5 miliona subskrypcji, których liczba wciąż rośnie na skutek podejmowania kolejnych nowych projektów. Młody youtuber szczególnie zasłynął swoimi daily vlogami, które regularnie dodawał przez cały rok i które stale trafiały na kartę na czasie. Pierwszy vlog został opublikowany 9 marca 2019 roku, a emisja ostatniego została zaplanowana na 8 marca 2020 roku. Z powodu zakończenia daily vlogów, a także zbieżności tej daty z Dniem Kobiet, youtuber postanowił sprawić swoim fanom pewną niespodziankę.

  Zobacz także  


Na swoim Instagramie Friz oświadczył, że 8 marca na jego kanale czekać będzie na fanów coś, czego jeszcze do tej pory nigdy nie zrobił.

Tego jeszcze nie było

Nie wyjawił jednak szczegółów i powiedział jedynie, że przygotowanie niespodzianki zajęło mu blisko dobę. Zwrócił się także z prośbą o śledzenie jego kanału przez cały dzień. W niedzielę wszyscy mogli się przekonać o skali jego przedsięwzięcia – 8 marca od 11:00 do 22:00 Friz zamieszczał co godzinę filmiki z udziałem swojej Ekipy. Youtuber przeszedł sam siebie, a filmiki wygenerowały niesłychaną liczbę odsłon. W związku z zakończeniem daily vlogów, na stronie internetowej Ekipy pojawiły się specjalne boxy dla fanów zawierające gadżety w postaci t-shirtów, zdjęcie Ekipy z podpisem, naklejek, czarnej opaski, bluzy i pamiątkowych podziękowań. Fanów youtubera czeka jednak smutna wiadomość – wszystkie boxy momentalnie się wyprzedały i są obecnie niedostępne.

  Zobacz także  


Kim jest Friz?

Friz, czyli Karol Wiśniewski, urodził się w 1996 roku. Na YouTube jest aktywny od 15 października 2010 roku. Gdy zaczynał swoją przygodę w tym serwisie, miał zaledwie 14 lat. Dzięki swojej działalności na kanale uzyskał już ponad 3,5 miliona subskrypcji, a także ponad miliard wyświetleń. W 2018 roku youtuber uruchomił kanał Ekipy Friza. Od 2019 do 2020 roku codziennie publikował swoje daily vlogi. Na samym Instagramie śledzi go ponad 1,4 miliona użytkowników. Friz jest w związku youtuberką Weroniką Sową, znaną swoim fanom jako Wersow.

Wszystko na temat:

Friz YouTube Gwiazdy Celebryci Internet Instagram Wszystkie tagiKomentarze: