×

Wyszukaj artykuł

Rekord Box Office USA

Komedia z De Niro lepsza niż "Tenet"

Patrycja | dnia: 13-10-2020 | skomentuj

Komedia z De Niro lepsza niż "Tenet"

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Po tym, jak tylko "Tenet" wyszedł do kin - nic nie było w stanie go zatrzymać w drodze na szczyt w box offisie w USA. W końcu jednak, po pięciu tygodniach piorunującej przewagi, nowym numerem jeden zostaje film komediowy z Robertem De Niro o tytule "The War with Grandpa". Do zwycięstwa wcale nie trzeba było wiele, ale ma to większe znaczenie - jest to bowiem także personalny rekord dystrybutora. Ile do tej pory zarobiły poszczególne filmy? 

"The War with Grandpa" rozbija bank 

3,6 miliona dolarów - tyle wystarczyło, aby stać się liderem. Jednak ten wynik ma również wymiar osobisty. Jest to bowiem nowy rekord otwarcia dla dystrybutora - 101 Studios. Poprzedni należał do "Wojny o prąd" i wynosił 2,6 miliona dolarów. 

 

  Zobacz także  


"Tenet" obecnie zbliża się do tego, aby zgarnąć 50 milionów dolarów. Prawdopodobnie wydarzy się to w tym tygodniu. To zaledwie 8 premiera w tym roku, której się to uda. To jedyny film w czasach pandemii, któremu udało się zgromadzić takie wyniki. Po "Tenecie" jest już tylko film "Nowi mutanci", którzy zarobili 22 miliony dolarów. 

Niestety, inne filmy nie notują takich kwot. Film "Honest Thief", który pojawił się w Kanadzie zgarnął póki co 320 tysięcy dolarów, ale może to ulec poprawie, kiedy film z Neesonem trafi do kin w USA. Animacja "Coco", która ponownie weszła do kin zarobiła zaledwie 603 tysiące dolarów. Nieco starszy film - "Hokus Pokus" - radzi sobie o wiele lepiej i jego zarobki oscylują w granicy 4 milionów dolarów. 

Ale los bywa przewrotny - mamy więc nadzieję, że coraz chętniej będziemy chodzić do kina, aby podbić zarobki poszczególnych tytułów. 

Przy okazji możecie zobaczyć sobie zwiastun filmu "The War with Grandpa": 


Wszystko na temat:

Filmy online Filmy Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz