×

Wyszukaj artykuł


Śmierć owiana tajemnicą

"Kołobrzeski Tulipan" seryjnym zabójcą? Ciało Bogusławy R. odnalezione

Redakcja Pinbook | 09-11-2019 | skomentuj

"Kołobrzeski Tulipan" seryjnym zabójcą? Ciało Bogusławy R. odnalezione

Zdjęcie poglądowe

Oceń


Policjanci mówią o tej zbrodni dość niechętnie. Okazuje się, że Mariusz G. z Kołobrzegu zabił poszukiwaną od czerwca Bogusławę R., a następnie przejął cały jej majątek. Jak się okazuje – prawdopodobnie nie była to pierwsza, ostatnia i jedyna ofiara „kołobrzeskiego Tulipana”. Niektórzy tylko okradają i uciekają, ale najwidoczniej dla zbrodniarza było to za mało. Postanowił więc, ze będzie również zabijał.

  Zobacz także  


Jak wyglądała ich znajomość? Dlaczego musiało dojść do tej tragedii i czy znane jest więcej ofiar Mariusza G?

„Kołobrzeski Tulipan”

Mariusz G. poznał Bogusławę R. jakiś czas temu i zawrócił jej w głowie – była samotna, zapewne chciała trochę uczucia, miłości i zrozumienia. Nic dziwnego, że zakochała się w mężczyźnie bez pamięci. Zdobył jej zaufanie, a ona oddała mu także swoje serce. Wtedy właśnie stało się najgorsze – kobieta zaginęła. Rodzina poszukiwała jej ciągle, a policja apelowała o pomoc. Niestety, wszystkie starania zawsze spełzały na niczym, a kobiety nie udawało się odnaleźć. Poszukiwania trwały od czerwca.
Całkiem przypadkiem funkcjonariusze doprowadzili do przełomu w sprawie – wpadli na trop Mariusza G. dzięki temu, że znaleźli samochód zaginionej. Stał na posesji znajomego, a śledczy od razu ustalili kto mu je sprzedał. Niestety policja nie udziela informacji w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie tego auta – czy przepisała mu je zaginiona? A może Mariusz G. podrobił dokumenty?

  Zobacz także  


Znaleziono ciało kobiety

Mężczyzna został zatrzymany, a śledczy nadal próbowali ustalić miejsce pobytu Bogusławy R., nadal licząc, że uda się znaleźć ją żywą. Niestety, zdarzył się najgorszy z możliwych scenariuszy. Ciało kobiety odnaleziono w lesie. 6 listopada Mariusz G. usłyszał zarzut zabójstwa.

Pojawiły się pogłoski o dwóch innych, zaginionych kobietach, ale prokuratura nie mówi o tym ani słowa. Czy Mariusz G. może mieć związek również z tymi zaginięciami?

Wszystko na temat:

Szokujące historie Zabójstwo Wiadomości Morderstwo Wszystkie tagiKomentarze: