Kogo zobaczymy w obsadzie?

„Lucyfer” – kolejna gwiazda potwierdziła powrót w 6. sezonie. Zajmie się też reżyserią

"Lucyfer"/Materiały prasowe

Wielkimi, choć powolnymi krokami, zbliża się szósty i jednocześnie finałowy sezon „Lucyfera”. Ponieważ przez długi czas nie było jasne, czy odtwórca głównej roli, Tom Ellis, zdecyduje się na podpisanie kontraktu, kwestia powstania nowej odsłony aż do niedawna pozostawała w sferze domysłów. Pod koniec czerwca Netflix rozwiał wszelkie wątpliwości i oficjalnie potwierdził, że seria doczeka się kontynuacji. Od tego momentu zaczęło się pojawiać coraz więcej informacji na temat produkcji. Teraz okazuje się, że w finałowej serii poza Tomem Ellisem powróci również D.B. Woodside, który wciela się w rolę Amendiela, czyli brata tytułowego bohatera. Widzowie dobrze wiedzą, że ciężko by było sobie wyobrazić nowe odcinki bez jego obecności – aktor występuje w nim od samego początku.

D.B. Woodside postanowił poinformować o tym fanów za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze. Z jego słów wynika, że tym razem zakres jego obowiązków rozszerzy się o dodatkową działalność – samodzielnie wyreżyseruje jeden odcinek nowego sezonu:

Z przyjemnością informuję, że wrócę w 6. sezonie "Lucyfera". Dodatkowo wyreżyseruję jeden odcinek z finałowej serii. To jest cudowna obsada. Wspieramy się. Walczymy o siebie. Zatem, do roboty!

Oczekiwanie na dwa ostatnie sezony

Zanim będziemy mogli zobaczyć finałową część serii, na Netflixie ukaże się piaty sezon „Lucyfera”. Jego premiera ma się odbyć na platformie już 21 sierpnia. Twórcy zapowiadają, że przygotowali coś naprawdę wyjątkowego – jeden z jego odcinków będzie utrzymany w klimacie noir i opowie o historii Lucka i Maze. Piąty sezon ma się składać z dwóch ośmioodcinkowych części. O wiele mniej wiemy na razie na temat szóstego sezonu, którego produkcja jeszcze się nie rozpoczęła. Nie wiadomo jeszcze, z ilu epizodów będzie się on składał, ani kiedy odbędzie się jego premiera. Biorąc pod uwagę znaczne opóźnienia wynikające z pandemii koronawirusa, szósty sezon ukaże się zapewne nie wcześniej, niż w 2022 lub 2023 roku. O fabule ostatniej odsłony możemy obecnie powiedzieć jedynie tyle, że zakończą się w niej przygody głównego bohatera. Z pewnością więcej szczegółów poznamy w najbliższym czasie.

Podczas oczekiwania na premierę najnowszego sezonu „Lucyfera” koniecznie obejrzyjcie trzymający w napięciu thriller „Szybki cash”. Niezapomnianych wrażeń dostarczą wam również takie filmy jak „Black Dynamite” czy „Kwiat pustyni”.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO