×

Wyszukaj artykuł


Kobieta zabita na oczach rodziny

Rozmawiała z bratem na Skype. Chwilę później słyszał jej przeraźliwy krzyk...

Redakcja Pinbook | 09-02-2020 | skomentuj

Rozmawiała z bratem na Skype. Chwilę później słyszał jej przeraźliwy krzyk...

Zdjęcie poglądowe

Oceń


Maud Steenbek była 61-letnią kobietą, emerytowaną nauczycielką jogi. Kiedy miała 20 lat wyjechała z Holandii do Australii i tam właśnie się osiedliła. Była matką dwójki dzieci – jej ukochani synowie zawsze byli w dobrym kontakcie z mamą. Chętnie utrzymywała również dobre relacje z całą resztą swojej rodziny. To był jeden z tych typowych dni. Wraz z jej bratem rozmawiali sobie na Skype i chyba nikt nie spodziewał się tego, co nastąpiło chwilę później.

  Zobacz także  

Video dnia:Mężczyzna była świadkiem tego, jak jej matka zostaje brutalnie zamordowana. Jej krzyki będzie pamiętał do końca życia…

Przebieg zdarzenia

Zdarzenie miało miejsce w Heidelbergu, w domu kobiety, we wtorek wieczorem. Kobieta jak gdyby nigdy nic rozmawiała ze swoim bratem poprzez komunikator Skype. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie to tak okrutnej zbrodni.
W pewnym momencie za kobietą pojawił się mężczyzna, a połączenie zostało przerwane. Zanim się tak stało – krewny słyszał jak kobieta rozpaczliwie krzyczy. Jej brat nie czekał ani chwili i od razu zadzwonił do syna swojej siostry, aby ten sprawdził co się dzieje.
Chłopak, ile miał sił w nogach, popędził do domu, aby odnaleźć intruza. Niestety, na miejscu okazało się, że było już za późno. Zwłoki kobiety leżały się w salonie. Rzekomo syn ofiary wyciągnął napastnika z domu i pilnował na ulicy dopóki nie przyjechała policja.

  Zobacz także  


Kim jest sprawca?

Sąsiedzi zeznają, że słyszeli jak morderca krzyczy „teraz wychodzi z domu!”. Inni z kolei donoszą, że zanim włamał się do mieszkania, widzieli jak wspina się na drzewa i chowa się pod samochodami na ulicy.

Xochil O’Neill – to imię i nazwisko mordercy. Mężczyzna ma 28 lat i przedstawiał się jako „zły samotnik i miłośnik kotów”. Na jego profilu na Facebooku można było zobaczyć różnego rodzaju treści – wszystkie niepokojące, dziwne i przerażające. Napastnik twierdzi oficjalnie, ze jest w związki z samym sobą. Przejdzie teraz badania psychiatryczne i toksykologiczne.
Motyw jego działań jest nieznany – w końcu nie ukradł nic z jej posiadłości.

Obecnie pilnuje go policja w Royal Melbourne Hospital. Pozostanie tam do zakończenia badań. PO tym trafi do aresztu i zostanie postawiony przed sądem. Nie jest wiadome czy podejrzany znał wcześniej zamordowaną kobietę.

Wszystko na temat:

Morderstwo Zabójstwo Australia Wszystkie tagiDodaj komentarz