×

Wyszukaj artykuł

Aktorka nie rozbierze się więcej w filmie?

Keira Knightley o scenach erotycznych: „Kiedyś czułam się bardziej komfortowo z nagością na ekranie”

Redakcja Pinbook | 09-03-2020 | skomentuj

Keira Knightley o scenach erotycznych: „Kiedyś czułam się bardziej komfortowo z nagością na ekranie”

wikipedia.org

OceńKeira Knightley z pewnością należy do ścisłej czołówki brytyjskich aktorek. Gwiazda, która zasłynęła rolami w takich filmach, jak „Piraci z Karaibów”, „Księżna” czy „Duma i uprzedzenie”, została nawet uhonorowana Orderem Imperium Brytyjskiego. Rozchwytywana Knightley wciąż nie może narzekać na intratne propozycje od producentów filmowych. Okazuje się jednak, że ostatnio aktorka postanowiła nie przyjmować ról, które zakładają roznegliżowane sceny erotyczne. W przeszłości Knightley nie unikałatego rodzaju scen, ale jej podejście do tej kwestii zmieniło się diametralnie po tym, jak została matką dwójki dzieci.

  Zobacz także  


Aktorka jest od 10 lat związana z Jamesem Rightonem. Para pobrała się w 2013 roku. Owocem ich związku są dwie córki – 4-letnia Edie i Delilah, która urodziła się w zeszłym roku.

Ciało po porodzie

Keira Knightley udzieliła ostatnio wywiadu dla „The Times”, w którym wyjaśniła, dlaczego po urodzeniu dzieci zrezygnowała z występowania nago w filmach. Okazuje się, że aktorka nie chce pokazywać swojego na ekranie ciała zmienionego na skutek dwóch porodów:

Kiedyś czułam się bardziej komfortowo z nagością na ekranie niż teraz, po urodzeniu dzieci. Mam ponad 30 lat i dobrze czuję się w swoim ciele, ale nie chcę już stać nago przed całą ekipą filmową. Cycki mi opadły! A tak serio, to mój świadomy wybór.

Ponadto, aktorka zaczęła się obawiać, że sceny erotyczne z jej udziałem mogą zostać udostępnione w innym i niepożądanym przez nią kontekście:

Nigdy nie miałam problemu z rozbieranymi scenami, ale czasy się zmieniły. Teraz można wyciąć fragment jakiegoś nagrania i w zupełnie innym kontekście wrzucić je gdzieś indziej, np. na stronę z porno.

  Zobacz także  


Odmowa udziału

Knightley zaznaczyła, że teraz przy podpisywaniu umowy przy nowym filmie, zawsze załącza specjalny zapis o odmowie udziału w scenach erotycznych. Jeśli scenariusz przewiduje takie sceny, aktorka zostaje w nich zastąpiona przez dublerki, przy których wyborze sama bierze udział. Keira wyznała, że ich dobór może być dość osobliwym doświadczeniem:

To trochę jak mówienie sobie: wygląda jak ja, ale trochę lepiej.

Myślicie, że Keira Knightley ma powody, aby wstydzić się swojego ciała?

Wszystko na temat:

Keira Knightley Aktorka Piękne kobiety Ciąża Poród Gwiazdy Wielka Brytania Ciało Filmy Wszystkie tagiKomentarze: