Łudząco podobne do "Love Island"?

Klaudia El Dursi zostanie PROWADZĄCĄ w nowym show TVN? "Paradise Hotel" już na wiosnę...

Klaudia El Dursi święci swoje sukcesy! Ma mnóstwo znajomych ze świata celebryckiego, dobrze prosperującą firmę, a także już wcześniej udawało jej się, w mniejszym lub większym stopniu, zaistnieć w show-biznesie. Była przecież wodzianką u Wojewódzkiego, a także można było ją znaleźć w Playboyu. Wydawało się nawet, że faworytka jurorów z programu „Top Model” ma szansę na wygraną. I chociaż tak się nie stało – TVN ma dla niej ciekawą propozycję.

AKPA

A wszystko związane jest z Polsatem. Jak to możliwe? Przypomnijcie sobie jaki program święcił w tym roku popularność. Tak, oczywiście mowa o „Love Island”.

Klaudia El Dursi jako prowadząca?

Kiedy Polsat wymyślił sobie, że na ich antenie pojawi się brytyjski hit czyli „Love Island”, nikt nie wierzył, że to może odnieść jakiś sukces. A jednak! „Wyspa miłości” była jednym z najpopularniejszych punktów programu, a ludzie żywo angażowali się w głosowanie i chętnie czytali o tym plotki. Teraz Polsat planuje nie tylko promować dalej uczestników tej edycji, ale także zamierza nakręcić kolejne sezony.
Nic dziwnego, że TVN im pozazdrościł… Postanowił więc zrobić własną wersję tego miłosnego show, ale ona oprze się na „Paradise Hotel”, który stworzony był dla amerykańskiej telewizji FOX. Zasady programu są jednak niemalże takie same jak w „Love Island”. Czy to ma szansę się udać?

Najwidoczniej tak – program ma się pojawić w TVN7 na wiosnę, w 2020 roku i już ruszyły castingi. Może zgłosić się każdy, kto ukończone ma 18 lat. A kto zostanie prowadzącą? Wybór najwyraźniej wydawał się oczywisty – do poprowadzenia tego programu zaproszono Klaudię El Dursi. Ciekawe jak gwiazda „Top Model” sprawdzi się w tej roli.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO