Będziecie oglądać?

Klangor - jest zwiastun serialu Canal+

"Klangor" to nowy serial Canal+, o którym nieco pisaliśmy tutaj. Zadebiutuje on już 26 marca na Canal+ PREMIUM, a także w serwisie internetowym canalplus.com. Do tego momentu mieliśmy jedynie nagranie zza kulis, które pokazywało nam, jak kręcono różne sceny. Teraz dostaliśmy pełen zwiastun i możemy zobaczyć, jak prezentuje się produkcja, której zdjęcia kręcono m.in. w Warszawie, Łodzi czy Świnoujściu. 

Klangor - zwiastun 

Reżyser serialu - Łukasz Kośmicki - podkreślił, że z jednej strony to kryminalna opowieść o poszukiwaniach dziewczyny, a z drugiej to prawdziwy dramat dla rodziców. O czym dokładniej będzie produkcja? 

Materiały promocyjne serialu

Serial opowiada o rodzinie, a dokładniej o rodzicach - o Wejmanach - którzy stają w obliczu ogromnej tragedii. W niewyjaśnionych okolicznościach ginie ich córka. Ojciec musi więc stawić temu czoła, stanąć przeciwko wszystkiemu i wszystkim, musi odrzucić swoje ideały i wartości. A to wszystko po to, aby odnaleźć córkę. 

W obsadzie serialu znalazło się dużo znanych nazwisk. W rolach głównych zobaczymy Maję Ostaszewską i Arkadiusza Jakubika. Oprócz nich Matylda Giegżno, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska czy Maciej Musiał

Zobaczcie zwiastun nowej produkcji Canal+: 

Będziecie oglądać? 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO