×

Wyszukaj artykuł


KISS sprzedawał swoje koszulki z błędem. Niewiedza, czy zwykła wpadka?

Redakcja Pinbook | 04-09-2019 | skomentuj

KISS sprzedawał swoje koszulki z błędem. Niewiedza, czy zwykła wpadka?

wlwt.com

Oceń


KISS dorobiło się na swoim koncie niezłej wpadki. W związku ze swoją trasą koncertową większość zespołów proponuje swoim fanom możliwość zakupienia produktów z logo na  specjalnych stoiskach. Nie inaczej było na koncercie KISS, który odbył się 29 sierpnia 2019 roku w CINCINNATI, w stanie Ohio. Nie piszemy nazwy miasta dużymi literami bez powodu, ponieważ właśnie tego tyczy się cały „problem”. Tysiące fanów żartuje obecnie z grupy, ponieważ sprzedawali T-shirty z logo zespołu i nazwą miasta, a w niej… Wkradł się błąd.

Na koszulce, która oferowana była fanom za 50 dolarów, pojawiła się nazwa miasta „Cincinnatti”, czyli z dodatkowym „t”, którego w nazwie miasta normalnie nie ma. I chociaż dużo osób popełnia ten błąd, w przypadku takiej grupy może być to co najmniej zabawne.

Sprawdź także: Coma zawiesza działalność

  Zobacz także  


Mimo wszystko – Gene Simmons wie jak robić kasę. Warto wspomnieć, że popularny symbol worka z pieniędzmi został przez niego… zastrzeżony. To właśnie oni wylansowali modę na noszenie koszulek z logo zespołów rockowych i metalowych. Teraz nawet ci, którzy nie są związani z muzycznym światem sięgają po tego typu ciuchy.

Sprawdź także: interaktywne lustra w galerii handlowej - czy jesteśmy podglądani?


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: