Wielku sukces córki prezydenta

Kinga Duda została młodszym prawnikiem w jednej z najpopularniejszych kancelarii w Polsce

AKPA

Kinga Duda nie chce być sławna jak inne córki prezydentów. Nie pcha się przed obiektywy paparazzich, nie udziela się także w wywiadach, a w mediach społecznościowych próżno szukać u niej przesadnej wylewności. Jest za to pilną uczennicą – dzielnie studiowała prawo. Teraz okazało się także, że rozpoczęła pracę. I to nie w byle jakim miejscu – będzie bowiem reprezentowała jedną z najlepszych kancelarii w Polsce. Jak widać wybijanie się na nazwisku swojego ojca – prezydenta nie leży w jej zainteresowaniach.

O wszystkim tym poinformowała sama – za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, który służy dokumentowaniu swej kariery zawodowej.

Nowy etap w życiu Kingi Dudy

Kinga Duda ukończyła swoje studia prawnicze. Pod koniec czerwca wiele osób walczyło o zatrudnienie córki Andrzeja Dudy, bo jej CV było naprawdę imponujące: miała za sobą już pięć staży, na koncie mogła zaliczyć sobie certyfikat z języka angielskiego, ale nawiązała także współpracę z wieloma organizacjami międzynarodowymi.

Nie chwaliła się swoimi sukcesami – aż do teraz. Ostatnio na portalu LinkedIn dodała informację, że rozpoczęła pracę w kancelarii prawniczej Maruta Wachta na stanowisku Młodszego Prawnika. Mamy nadzieję, że będzie odnosiła na tym polu same sukcesy.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO