×

Wyszukaj artykuł


Kim jest MiłyPan?

Młoda gwiazda disco polo podbija muzyczny rynek

Redakcja Pinbook | 29-10-2019 | skomentuj

Młoda gwiazda disco polo podbija muzyczny rynek

YouTube

Oceń


Disco polo w Polsce ma się bardzo dobrze – zdanie na temat tego muzycznego nurtu są jednak dość mocno podzielone. Świetnie oddaje to powiedzenie „nikt nie słucha, wszyscy znają”. Taneczne przeboje sprawdzają się doskonale na imprezach, weselach, zabawach i w klubach. Nic więc dziwnego, że coraz częściej pojawiają się młode gwiazdy, które szturmem podbijają muzyczny rynek. Jednym z najchętniej słuchanych młodych artystów jest MiłyPan. Kim jest muzyk urodzony w 1996 roku? 

  Zobacz także  

Video dnia:Szerszej publiczności pierwszy raz zaprezentował się w programie „Disco Star”. Tam jednak nie podbił serc jurorów. Piosenka, którą tam zaprezentował ma jednak dzisiaj niemal 80 milionów wyświetleń na YouTube… Wydaje się więc, że artysta dopiął swego.

MiłyPan – imię i nazwisko oraz największe hity

MiłyPan, a właściwie Piotr Kołaczyńsk, pochodzi z Warszawy – nie jest więc prawdą, że disco polo kwitnie tylko na prowincji. Wśród jego największych hitów znajdziemy piosenki „Królowa”, „Małolatki”czy „Lovesong”. Każda z nich została odtworzona na YouTube miliony razy. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne hity młodego muzyka. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny klip do najbardziej znanej z jego piosenek:

 


Wszystko na temat:

Disco polo Gwiazdy MiłyPan Wszystkie tagiDodaj komentarz