×

Wyszukaj artykuł

W końcu znalazł miłość

Keanu Reeves zadebiutował na czerwonym dywanie z nową partnerką. Kim ona jest?

Redakcja Pinbook | 07-11-2019 | skomentuj

Keanu Reeves zadebiutował na czerwonym dywanie z nową partnerką. Kim ona jest?

themarysue.com

OceńKeanu Reeves nie miał łatwego życia – na jego pewnym etapie działo się dużo rzeczy, z którymi nie każdy mógłby sobie poradzić. Ale wszystko poszło już w niepamięć i chociaż aktor zarzekał się, że nie potrafi zaangażować się w poważną relację to jednak to zrobił. Świat obiegły zdjęcia aktora z nową ukochaną, z którą pojawił się na gali LACMA Art+ Film w Los Angeles. Okazuje się, że nie jest to zupełnie nowa znajoma. Keanu już od lat przyjaźni się z Alexandrą Grant.

  Zobacz także  


Kim jest nowa partnerka aktora znanego między innymi z „John Wick” i „Matrixa”?

Keanu Reeves i jego życie miłosne

Od dawna to temat do rozmów wielu fanów i mediów. Aktor niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, a nawet nie mówi niemalże nic. Od 20 lat był singlem, od kiedy jego poprzedni, poważny związek się rozpadł. Jak się okazuje – obecnie przystojny Reeves nie jest już do wzięcia. Pokazał wszystkim swoją nową dziewczynę.

Kiedy pojawił się na gali to wszystkie oczy zwróciły się w jego stronę. Wszystko za sprawą tego, że za rękę trzymał piękną, wysoką kobietę. Okazuje się, że jest to 46-letnia Alexandra Grant, która jest artystką. Para zna się już kilka lat, ponieważ w 2011 zilustrowała ona książkę „Ode to Happiness” Keanu. Kiedyś łączyły ich tylko sprawy zawodowe – założyli razem wydawnictwo X Artists’ Books.
Najwidoczniej coś się pozmieniało. Dziennikarze i portale plotkarskie oszaleli. To debiut aktora z partnerką na czerwonym dywanie. Dotychczas NIGDY tego nie zrobił.

Pasują do siebie?


Wszystko na temat:

Keanu Reeves Aktorzy Celebryci Gwiazdy Show-biznes Miłość Wszystkie tagiKomentarze: