Zacznij dzień jak RL9

Robert Lewandowski dba o swoją markę – pojawiła się właśnie kawa od polskiego napastnika

Materiały promocyjne

Robert Lewandowski zaczął rok z prawdziwym przytupem. Do sklepów trafiła właśnie kawa RL9, która jest nową marką polskiego zawodnika. Napastnik Bayernu Monachium regularnie inwestuje swoje pieniądze – warto w tym miejscu wspomnieć chociażby o domu mediowym RL Media, który zajmuje się między innymi realizowaniem kampanii marketingowych i reklamowych dla sportowców. Kawa sygnowana nazwiskiem polskiego napastnika jest na razie rarytasem, który znajdziemy tylko w nielicznych sklepach. 

Kawę można od jakiegoś czasu kupić w Niemczech – kilka dni temu zadebiutowała zaś w sklepach sieci Kaufland na terenie naszego kraju.

Ile kosztuje kawa RL9?

Kawę Roberta Lewandowskiego możemy zakupić w kilku wariantach – crème, espresso i gold. Klienci mogą nabyć je w opakowaniach: 200 g, 250 g i 1 kg. Ile trzeba zapłacić za napój spod znaku polskiego napastnika? Za opakowanie 250 g trzeba obecnie zapłacić 12,99 zł – warto zaznaczyć jednak, że jest to cena promocyjna, która obowiązuje do 22 stycznia. Zamierzacie skorzystać z oferty? A może nie interesuje Was nowy produkt spod znaku napastnika Bayernu Monachium? 

Robert Lewandowski profil na Pinkwall.pl

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO