Ogłosili to w dość nietypowy sposób

Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się dziecka!

wikipedia.org

Katy Perry i Orlando Bloom mają za sobą nieco burzliwą historię związku. Para, która kilkukrotnie rozstawała się i wracała do siebie, ostatecznie zaręczyła się w Walentynki 2019 roku. Pojawiły się także pogłoski, że jedna z najgorętszych par show-biznesu zalegalizowała już swój związek, jednak informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone. Okazuje się, że ich relacja weszła właśnie na nowy poziom z zupełnie innego powodu – piosenkarka ogłosiła, że jest w ciąży. Zdecydowała się ujawnić to światu w najnowszym teledysku do piosenki „Never Worn White”, w którym zaprezentowała swój okazały już ciążowy brzuszek.

Piosenkarka zawsze otwarcie mówiła, że marzy o zostaniu mamą. Przez długi czas twierdziła jednak, że woli jeszcze trochę odłożyć w czasie macierzyństwo ze z względu na swoją karierę. Jak widać, właśnie przyszedł na to czas. Piosenkarka napisała na Instagramie, że poród odbędzie się latem:

Powiedzmy, że tego lata będzie dość tłoczno... O Boże! Jak się cieszę, że w końcu nie muszę wciągać brzucha, ani nosić ze sobą wielkiej torby.

To będzie pierwsze dziecko piosenkarki. Orlando Bloom swoją przygodę z rodzicielstwem rozpoczął już znacznie wcześniej – ma 9-letniego syna Flynna, który jest owocem jego poprzedniego związku z Mirandą Kerr.

Oryginalny pomysł?

Pomysł Katy Perry z poinformowaniem o ciąży w teledysku nie jest wcale nowatorski. W podobny sposób informowały fanów już inne gwiazdy. Podobnie zrobiła na przykład Ewa Farna, która razem z mężem nagrała specjalny teledysk, w którym pokazano zdjęcie jej ciążowego brzuszka. Wśród gwiazd modne jest także przekazywanie radosnej wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych, w tym Instagrama. Kilka dni temu w ten sposób zrobiła to żona Michała Żebrowskiego, Aleksandra.

Zobacz także: Utwory Katy Perry

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO