Niektórzy uważają, że za wcześnie

Katarzyna Cichopek z mężem powiedzieli o tym, że rozmawiają z 10-letnim synem o seksie

AKPA

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pozostają w związku już od 14 lat. W 2008 roku pobrali się, a teraz razem wychowują dwójkę dzieci. 10-letniego Adama i 6-letnią Helenkę. Rzadko dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego – czasami pokażą się razem na branżowej imprezie albo zapozują razem na ściance czy do zdjęć na okładkę kolorowych magazynów. Niekiedy jednak zdarzy się, najczęściej Kasi, opowiedzieć coś o ich prywatności. Zdecydowała również, że nie pokaże swoich dzieci, ponieważ boi się, że mogłaby je w tym sposób narazić na mocny hejt, który by ich zabolał.

Jednak niedawno na łamach VIVY! podzieliła się tym, jak wychowuje swoje dzieci i powiedziała o czym rozmawia ze swoim starszym dzieckiem – Adasiem.

Kasia Cichopek rozmawia z 10-latkiem o seksie

Opowiadała o tym, że swoje dzieci bardzo wspierają i mocno im kibicują, nie narzucając im niczego. Chcą by sami decydowali, kim chcą być w życiu.
Jednak słowa, jakie powiedziała wraz z mężem dla portalu Plejada sprawiły, że Internet i internauci zagotowali się i zaczęli masowo o tym dyskutować. Mowa o wypowiedzi, w której Cichopek wyznaje, że ze swoim synem rozmawia już o seksie. Marcin Hakiel wtórował jej, podkreślając, że maluch sam jest tym tematem zainteresowany.

„Wychodzę z założenia, że dzieci przede wszystkim taką wiedzę powinny dostać w domu. My nie mamy problemu, aby o tym z nimi rozmawiać. Szkoła to jest drugie miejsce, gdzie dziecko powinno uzyskać taką wiedzę”

- powiedziała Katarzyna Cichopek.

Czy faktycznie ma rację? Czy 10 lat to już odpowiedni wiek na takie rozmowy? Nie wszyscy w Internecie się z tym zgadzają…

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO