Gratulacje!

Karol Strasburger został ojcem po raz pierwszy!

AKPA

Nowy związek Strasburgera i dużo młodszej kobiety – Małgorzaty Weremczuk – wzbudzał wiele emocji. Głównie właśnie ze względu na znaczną różnicę wieku, co w naszym społeczeństwie najwyraźniej nadal dziwi. 10 sierpnia Karol Strasburger po raz trzeci powiedział „TAK” swojej wybrance. To właśnie ona wspierała go po śmierci żony, więc nikogo nie powinno dziwić, że para zbliżyła się do siebie i że ostatecznie doprowadziło to do miłości.

Na ślub zaproszeni zostali tylko najbliżsi. Nawet oni do końca nie znali wszystkich szczegółów wydarzenia.

Para doczekała się dziecka?

Dziennikarze wielokrotnie podpytywali Strasburgera, czy jego młodsza (o niemalże 37 lat) żona, jest w ciąży. To bardzo bulwersowało mężczyznę, który odpowiadał:

Jeśli zdarzy się nam dziecko, weźmiemy za nie pełną odpowiedzialność. (…) ocenę moralną, co mi wolno, a co nie, niech każdy zostawi sobie

Okazuje się, że dziennikarze z „Świat i ludzie” mieli nosa. Najpierw szwagier Strasburgera, Bartosz, zdradził na Instagramie, że został ojcem chrzestnym Laury, tym samym wskazując, jakoby Małgorzata Weremczuk i Strasburger zostali rodzicami. Później tę informację potwierdziła ona sama:

Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji

- napisała „Super Expressowi”.

Nie pozostaje nic innego jak GRATULACJE!

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO