×

Wyszukaj artykuł


Przedstawiła dowody

Kim Kardashian twierdzi, że jej syn jest… reinkarnacją jej zmarłego ojca

Redakcja Pinbook | 10-02-2020 | skomentuj

Kim Kardashian twierdzi, że jej syn jest… reinkarnacją jej zmarłego ojca

mirror.co.uk

Oceń


Rodzina Kardashianów była znana już na długo przed słynną seks taśmą celebrytki Kim Kardashian. Początkowo swoją rozpoznawalność zawdzięczała pierwszemu mężowi Kris, Robertowi Kardashianowi, który był obrońcą O. J. Simpsona – mężczyzny oskarżonego o morderstwo własnej żony i jej kochanka, którego sprawa stała się jedną z najgłośniejszych w historii amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. Robert Kardashian zmarł z powodu raka przełyku w 2003 roku. Okazuje się jednak, że według jednej z jego córek, zmarły powrócił właśnie z zaświatów pod postacią jej własnego dziecka.
 

  Zobacz także  


Kim Kardashian jeszcze przed narodzeniem się jej najmłodszego syna Psalma, odbyła podróż na Bali. Tam miała się spotkać z medium, które już wtedy powiadomiło ją, że jej syn będzie drugim wcieleniem Roberta Kardashiana. Celebrytka opowiedziała o tym w rozmowie z E! News:

W programie pokazaliśmy, że byliśmy na Bali i podeszła do nas kobieta, niewidome medium, i powiedziała, że będziemy mieli kolejnego syna i będzie on reinkarnacją mojego ojca. Nie miała pojęcia. Nikt nie wiedział. Nikt z mojej ekipy nie wiedział, że miałam surogatkę, która była w ciąży z chłopcem.

Niezwykłe zdarzenie

Kardashian wyznała również, że po przyjściu na świat jej syna, przypadkowo napotkane osoby zaczęły zwracać uwagę, że Psalm jest reinkarnacją członka rodziny. Przywołała osobliwe zdarzenie, które spotkało zatrudnioną przez nią nianię:

Zabrała go na baby shower i podeszła do niej kobieta i spytała: „Czy to twój syn?". Ona odpowiedziała: „Nie, tylko się nim opiekuję". A kobieta powiedziała: „Muszę więc ci powiedzieć, proszę, powiedz jego mamie, że to jest członek jej rodziny, który doznał reinkarnacji".
 

  Zobacz także  


Wspólne cechy

Celebrytka twierdzi, że potem jeszcze wiele razy zdarzały się sytuacje podobne do tej, która spotkała jej nianię. Stwierdziła także, że 9-miesięcznego obecnie Psalma i jej zmarłego ojca łączą pewne szczególne cechy, które jej zdaniem mogą być dowodem na reinkarnację:

Wiele osób podchodziło do mojego dziecka i mówiło, że to członek rodziny, który doznał reinkarnacji. Więc cała moja rodzina uważa, że to mój tata i są tym tak wzruszeni i są z nim tak blisko. Jest leworęczny jak mój tata. Więc wszystkie te rzeczy się wydarzyły. Nawet nie wiem, czy tak naprawdę wierzyłam w reinkarnację, ale teraz już wiem. Chcę wierzyć.
Wszystko na temat:

Kim Kardashian Dziecko Gwiazdy Śmierć Celebryci USA Wszystkie tagiKomentarze: