×

Wyszukaj artykuł

„Mam słabość do mądrych kobiet”

Tomasz Kammel zdradził, kim jest jego nowa dziewczyna!

Marta | dnia: 06-03-2020 | skomentuj

Tomasz Kammel zdradził, kim jest jego nowa dziewczyna!

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Tomasz Kammel wciąż należy do najpopularniejszych prezenterów Telewizji Polskiej. Chociaż dziennikarz jest bardzo aktywny zawodowo, w przeciwieństwie do większości gwiazd niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia, o którym wciąż niewiele nam wiadomo. Jeszcze kilka lat temu Kammel spotykał się z Katarzyną Niezgodą. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a ich głośne rozstanie było odbyło się szerokim echem. Ostatnio prezenter postanowił nieco się otworzyć przed opinią publiczną i udzielił wywiadu dla magazynu „Viva!”. Okazuje się, że rozpoczął teraz nowy rozdział w życiu z inną kobietą.

  Zobacz także  


W rozmowie z Krystyną Pytlakowską wyjawił między innymi, kim jest jego nowa dziewczyna.

Kim jest jego nowa wybranka?

Już od pewnego czasu pojawiały się pogłoski, że po rozstaniu z Katarzyną Niezgodą Tomasz Kammel znalazł nareszcie pocieszenie w ramionach innej kobiety. Pierwszym potwierdzeniem tych doniesień było opublikowane przez dziennikarza zdjęcie na Instagramie, na którym pokazał się tajemniczą nieznajomą. Dziennikarz przez długi czas nie komentował tej sprawy. Swoje milczenie przerwał dopiero w rozmowie z Pytlakowską podczas której wyznał, kim jest jego nowa miłość:

Lubię dzielić życie z kimś dla mnie ważnym. Moja dziewczyna pracuje w dużej międzynarodowej korporacji i jest mądrą, niezależną kobietą.

Dziennikarka odpowiedziała na to żartobliwie, nawiązując do jego poprzedniego związku, że Kammel wyraźnie czuje miętę do wielkich korporacji. Prezenter stwierdził jednak, że słabość ma nie do dużych firm, ale do inteligentnych kobiet:

Punkt za suchara. Nie, po prostu mam słabość do mądrych kobiet. Lubię dzielić życie z kimś, kto tak jak ja uwielbia działać, pracować, tworzyć. Rozmowy o pracy mnie napędzają. Przy tym podziwiam mężczyzn decydujących się na pójście na tacierzyński. Nie wiem, czy sam bym potrafił. To ogromne wyzwanie.
 

  Zobacz także  


Planuje zostać ojcem?

Pytlakowska postanowiła podtrzymać wątek rodzicielstwa i spytała, czy Kammel planuje jeszcze kiedyś mieć dzieci. Dziennikarz przyznał, że pewnie spełniłby się w tej roli – okazuje się, że obecnie opiekuje się córkami swojej dziewczyny:

Nie wiem, czy się spełnię jako ojciec w przyszłości, ale co ma być, to będzie. Myślę, że byłbym zaangażowanym tatą. Rzecz w tym, że moje instynkty opiekuńczo-rodzicielskie już się na kimś skupiają. Moja dziewczyna ma dwie nastoletnie córki, które dorastają na moich oczach i stają się bardzo ważną częścią mojego świata.

Z kolei na pytanie o to, jak mu się układają relacje z przybranymi córkami stwierdził, że:

Bardzo dobrze. Ich mama znakomicie poukładała nasze wspólne życie. Jest w nim dużo miejsca dla mnie, co nie wyklucza świetnych kontaktów z ich ojcem. Dziewczyny mają bardzo zaangażowanego i kochającego tatę. Nie popełniam błędu, by grać rolę, w której nie zostałem obsadzony i próbować im go zastąpić. Wiedzą, że mają we mnie wsparcie, ale przede wszystkim wiedzą, że mają rodziców. Ja zawsze służę radą, pilnując, bym nie udzielał tych nieproszonych.

Niestety, poza powyższymi szczegółami, Kammel nie zdecydował się ujawnić więcej informacji na temat swojej nowej partnerki. Możliwe, że w najbliższym czasie poznamy jeszcze jej tożsamość.

Wszystko na temat:

Tomasz Kammel Miłość Gwiazdy Celebryci TVP Dziennikarz Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz