×

Wyszukaj artykuł

Była żona Durczoka świętuje

Dufek cieszy się z tego, że w rodzinie Dufków pojawi się nowy członek. Dotyczy to ich syna - Kamila juniora

Redakcja Pinbook | 17-10-2019 | skomentuj

Dufek cieszy się z tego, że w rodzinie Dufków pojawi się nowy członek. Dotyczy to ich syna - Kamila juniora

OceńWinem z czeskiej winnicy Dufków piję zdrowie Dufków, bo niebawem będzie ich więcej

- taki wpis umieściła w social mediach Marianna Dufek, która najbardziej znana jest z tego, że jest byłą żoną Kamila Durczoka, który ostatnio nie miał najlepszej passy. O co mogło chodzić? Portal wp.pl spekuluje, że może chodzić o plany syna Kamila Durczoka. Młody Kamil junior doskonale widzi, co dzieje się w rodzinie, co dzieje się z jego ojcem i wie, że to samo nazwisko mogłoby zaszkodzić jego ewentualnej karierze.

  Zobacz także  


Ostatnio Kamil Durczok został złapany przez policję, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu i, prawdopodobnie, pod wpływem substancji psychotropowych. Spowodował wtedy wypadek. Kilka lat temu oskarżony został przez swoich współpracowników w TVN o molestowanie seksualne, a także mobbing. I ciągnie się to za nim nieustannie.
Głośno było również o jego relacji z Julią Oleś.

Średnie stosunki ojca z synem

Po tej sytuacji wrócił do rodzinnych Katowic i robił wszystko, aby naprawić swoje relacje z synem. Niestety, mimo wszelkich prób – nie udało się to. Marianna po rozwodzie niemalże natychmiast wróciła do swojego panieńskiego nazwiska. Teraz najwidoczniej i syn chciałby się odciąć od swojego ojca i jego wybryków.
Wkrótce Kamil Durczok junior będzie nazywał się Kamil Dufek?


Wszystko na temat:

Kamil Durczok Kamil Durczok junior Marianna Dufek Afery Show-biznes Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: