×

Wyszukaj artykuł

Kajtek nie uwierzy w jej przemianę

„Barwy szczęścia” - Sabinie uda się wygrać z nałogiem?

Marta | dnia: 25-04-2020 | skomentuj

„Barwy szczęścia” - Sabinie uda się wygrać z nałogiem?

youtube.pl

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Widzowie 2245. odcinka serialu „Barwy szczęścia” poznają dalsze losy rodziny Sabiny (Urszula Dębska), która wciąż zmaga się z chorobą alkoholową. Bardzo źle będą wyglądały jej relacje z dziećmi. Kajtek (Jakub Dmchowski) wyzna Oliwii (Wiktoria Gąsiewska), że zupełnie nie wierzy w dobre intencje matki i jej wolę zmiany na lepsze. Sabina będzie jednak robiła co tylko w jej mocy, żeby odzyskać zaufanie bliskich. Uda się więc na terapię, a także pójdzie na spotkanie Anonimowych Alkoholików. Zrobi wszystko, żeby ponownie nie stracić dopiero co odzyskanej Mai. Ciężko jej będzie jednak przekonać do swoich działań nieufnego Kajtka.

  Zobacz także  


2245. odcinek serialu „Barwy szczęścia” będzie można obejrzeć już w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 20:10 na TVP2.

Walka o zaufanie

Sabina przez długi czas lekceważyła swoją chorobę alkoholową. Zrozumiała skalę problemu dopiero w momencie, gdy wywołała awanturę przychodząc pod wpływem alkoholu po Maję do przedszkola. Gdy została aresztowana, a jej córkę Maję zabrano do pogotowia opiekuńczego, przejrzała w końcu na oczy. Sabina obawiała się, że już nigdy nie zobaczy swojej córki i strach przed utratą dziecka popchnął ją do pójścia na terapię. W 2245. odcinku zobaczymy jednak, że przybity ostatnimi wydarzeniami Kajtek nie będzie chciał uwierzyć w chęci matki do zmiany swojego postępowania.

W najbliższym odcinku „Barw szczęścia” Sabina po odzyskaniu Mai będzie pod nadzorem kuratora, na którego wizyty będzie się przygotowywać najlepiej, jak będzie umiała. Widoczne starania matki i podjęta przez nią terapia nie przekonają jednak Kajtka. Jego nastawienie postanowi nieco zmienić Oliwka, która spróbuje przekonać brata do wspierania Sabiny w tym trudnym czasie. Nie będzie jej jednak łatwo go do tego przekonać.

Zobacz także: „Barwy szczęścia” - Maja przeżyje głęboką traumę. Nigdy nie zapomni zachowania matki


Wszystko na temat:

Barwy szczęścia Dzieje się w serialach Seriale Wiktoria Gąsiewska Aktorzy Telewizja TVP2 Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz