×

Wyszukaj artykuł

Kaczorowska nie pokaże twarzy córki

Serialowa Bożenka drży o bezpieczeństwo swojej córeczki. Wszystko przez groźby.

Redakcja Pinbook | 07-12-2019 | skomentuj

Serialowa Bożenka drży o bezpieczeństwo swojej córeczki. Wszystko przez groźby.

AKPA

OceńAgnieszka Kaczorowska najbardziej znana jest ze swojej roli Bożenki w serialu „Klan”, a także z występów w programie „Taniec z gwiazdami”. Ostatnio głośno jest o niej jedynie w kontekście tego, że została matką. Wraz ze swoim mężem – Maciejem Pelą – wspólnie skupiają się na wychowaniu malutkiej córki. Obecnie większa część jej aktywności w social mediach związana jest właśnie z „parentingiem”. Poświęciła się również pracy na YouTube, gdzie pokazuje akcesoria dla dzieci, kosmetyki dla mam i dzieli się swoimi spostrzeżeniami z bycia matką. 

  Zobacz także  


Celebrytka nieustannie na swoim Instagramie publikuje zdjęcia z córką, jednocześnie reklamując różne produkty. Ostatnio chwaliła się także, że jej 4-miesięczna córka, robi wszystko, aby pozować do selfie. 

Agnieszka Kaczorowska o pokazywaniu twarzy dziecka 

Kaczorowska nie planuje pokazywać twarzy swojego dziecka, co nie jest w show-biznesie niczym innym. W końcu robi tak wiele gwiazd m.in. Maja Bohosiewicz, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Anna Lewandowska. Ale tylko Agnieszka Kaczorowska ma taki powód: 

Jak na razie podjęłam decyzję, że nie będę pokazywała wizerunku mojego dziecka. To się bardzo powiązało z tym, że pojawiły się jakieś groźby w stosunku do mojego dziecka na moim Instagramie. To mi zapaliło lampkę. Ma być przede wszystkim bezpieczna, więc nie chcę, żeby wiedzieli, jak wygląda jej twarzyczka 

- wyznała to w programie „Przerwa na kawę”. Agnieszka Kaczorowska chciałaby także, aby jej córka sama podjęła decyzję o tym, czy ma ochotę pokazywać się w social mediach mamy. W końcu w przyszłości inni mogliby jej wypominać zdjęcia w pieluszkach.

Chciałabym, żeby sama o tym zdecydowała, bo jeżeli ona będzie kiedyś pracowała jako jakiś prokurator, będzie na jakimś wysokim stanowisku, może nie będzie chciała, żeby jej pracownicy, świat, wiedzieli, jak wyglądała w pieluszce 

- dodała tancerka.


Wszystko na temat:

Gwiazdy Dzieci Agnieszka Kaczorowska Wszystkie tagiKomentarze: