×

Wyszukaj artykuł

Twórcy komentują decyzję platformy

„Już nie żyjesz” - serial otrzyma 3. sezon. To będzie koniec produkcji

Redakcja Pinbook | 07-07-2020 | skomentuj

„Już nie żyjesz” - serial otrzyma 3. sezon. To będzie koniec produkcji

"Już nie żyjesz"/Materiały prasowe

OceńSerial „Już nie żyjesz” jest jedną z najchętniej oglądanych na Netflixie produkcji. Zaledwie kilka miesięcy temu mogliśmy obejrzeć drugi sezon serialu. Okazuje się, że platforma właśnie złożyła zamówienie na trzeci sezon, który będzie również ostatnim. Netflix ogłosił, że wraz z zamówieniem na kontynuację podpisał wieloletnią umowę z twórczynią serialu, Liz Feldman, która przewiduje produkcję kolejnych filmów, a także seriali. Feldman, która podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów będzie showrunnerką oraz producentką wykonawczą nowej odsłony nie ukrywa, że udało jej się stworzyć dokładnie taką produkcję, jaką od początku planowała:

Od początku do końca „Już nie żyjesz" jest dokładnie takim serialem, jakim chciałam stworzyć. To był wielki dar. Opowiadanie historii o żałobie i stracie rozwinęło mnie jako artystkę oraz uzdrowiło jako człowieka. Będę na zawsze dłużna swoim partnerom w zbrodni, przyjaciółkom na całe życie, Christinie i Lindzie oraz naszym wspaniałym utalentowanym scenarzystom, obsadzie i ekipie. Jestem niezmiernie wdzięczna Netflixowi za okazane wsparcie od pierwszego dnia prac nad „Już nie żyjesz" i jestem podekscytowana kontynuacją tej współpracy.

  Zobacz także  


Decyzję Netflixa o zakończeniu serialu postanowiła skomentować na Twitterze także odtwórczyni jednej z głównych ról, Christina Applegate. Aktorka przyznała, że będzie tęsknić za serialowymi postaciami, ale jej zdaniem jest to najlepszy sposób na odpowiednie zamknięcie historii przedstawionej w „Już nie żyjesz".

Historia dwóch kobiet

Twórcy nie zdradzili jeszcze planowanej daty premiery nowego sezonu. Nie są również znane szczegóły jego fabuły. Przypominamy, że produkcja opowiada o Jen, która jest matką oraz wdową po mężu, który zmarł w tragicznych okolicznościach. Pogrążona w żałobie kobieta postanawia wziąć udział w grupie wsparcia. Podczas spotkania z innymi wdowcami poznaje ekstrawertyczną Judy, która opłakuje swojego zmarłego narzeczonego. Mimo, że obie bohaterki dzieli wiele różnic, wkrótce zaprzyjaźniają się ze sobą. Wszystko jednak zaczyna się komplikować, gdy Jen odkrywa, że Judy skrywa mroczną tajemnicę. Znajomość z tą tajemniczą kobietą może zupełnie odmienić życie wdowy. W trzeciej odsłonie „Już nie żyjesz” ponownie zobaczymy jego największe gwiazdy – Christinę Applegate, która wciela się postać Jen Harding oraz Lindę Cardellini, odtwórczynię roli Judy Hale. W serialu występują też między innymi James Marsden, Max Jenkins, Luke Roessler oraz Edward Asner.

Podczas oczekiwania na premierę trzeciego sezonu „Już nie żyjesz” koniecznie obejrzyjcie zabawną komedię „Pan Lazhar”. Gorąco polecamy również zapoznać się z takimi produkcjami jak „Fernando” oraz „Głową w mur”.


Wszystko na temat:

Seriale Netflix Seriale online Christina Applegate Wszystkie tagiKomentarze: