"Dzień świra"

Justyna Żyła na bakier z prawem. Dostała mandat!

AKPA

Justyna Żyła to jedna z celebrytek, które chętnie dzielą się tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Dlatego nikogo nie powinien zdziwić fakt, że za pośrednictwem Instagrama postanowiła pochwalić się swoim fanom, że dostała mandat. Prawdopodobnie miało to miejsce z powodu przekroczenia prędkości, ale niechętnie opowiada o całym zajściu. Całe szczęście może liczyć na komentarze, które mają za zadanie podnieść ją na duchu.

Jak skomentowała to wszystko była żona skoczka?

Justyna Żyła na bakier z prawem

Cóż, jak pech to pech. Justyna Żyła na Instagramie wstawiła ostatnio fotografię, na której widać „sałatkę na poprawę humoru”. Przyznała się również, że dostała mandat – nie wyjaśniła jednak w jakich okolicznościach doszło do jego wystawienia. Z tagów, które dodała pod zdjęciem można jednak wywnioskować, że poszło o przekroczenie prędkości.

Na zdjęciu, które dodała, nie widać, aby gwiazda jakoś szczególnie się tym przejęła. Pod jej zdjęciem znalazł się również hashtag „Co zrobisz, jak nic nie zrobisz?”. Celebrytka postanowiła również wyjaśnić to fanom nazywając swój dzień „dniem świra”.

Wszyscy od razu zaczęli pocieszać Justynę Żyłę, zapowiadając, że „po burzy zawsze wychodzi słońce” i że „jutro będzie lepiej”. Oby!

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO