×

Wyszukaj artykuł

"Kochanie, miłość"

Justyna Żyła ma nowego partnera? Wszystko na to wskazuje.

Redakcja Pinbook | 19-12-2019 | skomentuj

Justyna Żyła ma nowego partnera? Wszystko na to wskazuje.

AKPA

OceńKilka miesięcy temu nikt nie mówił o niczym innym jak o życiu prywatnym Justyny Żyły. Wszystko za sprawą brudów, jakie zaczęli sobie wyciągać w mediach i w portalach społecznościowych małżonkowie. Żyła zarzucała mu, że odszedł do innej kobiety, do swojej kochanki, i nie interesuje się dziećmi. Piotr Żyła gorliwie zaprzeczał. Jaka jest prawda? Do tego czasu nikt nie jest w 100% przekonanych czyja to była wina, czy faktycznie była inna kobieta i na ile była to zemsta na sobie. Ostateczni jednak para rozwiodła się w 2018 roku.

  Zobacz także  


Teraz każde z nich układa sobie życie na nowo, po swojemu. Wygląda na to, że Justyna Żyła znalazła sobie nowego partnera…

Justyna Żyła ma nowego chłopaka?

Batalia między nimi trwała kilka miesięcy, a Justyna Żyła zaczęła ze swojej popularności czerpać garściami. Pojawiła się na rozkładówce „Playboya” i wzięła udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Ostatecznie dostała nawet swój program. Teraz jednak raczej stroni od pokazywania się w mediach – zajęła się układaniem swojego życia na nowo. Okazuje się, że doskonale przygotowała się na nową miłość. W ostatnich wywiadach powiedziała nawet, że jest zakochana.

Potwierdza to również jedno ze zdjęć w jej social mediach.

Pod zdjęciem, w komentarzach, jedna z fanek napisała jej komplement o tym, jak pięknie wygląda. Żyła skomentowała to bardzo krótko i treściwie:

Kochanie, miłość

Czy jej związek przetrwa dłużej niż ten z Piotrem?


Wszystko na temat:

Justyna Żyła Miłość Celebryci Gwiazdy Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: