×

Wyszukaj artykuł

Na jego palcu próżno szukać obrączki

Justin Timberlake zdradza Jessicę Biel? Zdjęcia mówią same za siebie...

Redakcja Pinbook | 26-11-2019 | skomentuj

Justin Timberlake zdradza Jessicę Biel? Zdjęcia mówią same za siebie...

AKPA

OceńJustina Timberlake’a nie trzeba przedstawiać. Wszyscy również doskonale wiedzą, że jego żoną jest piękna Jessica Biel. Ostatnio jednak paparazzi przyłapali Timberlake’a na obściskiwaniu się z inną kobietą – z Alishą Wainwright, partnerką z planu nowego filmu. Pili drinki, imprezowali, trzymali się za ręce i czule dotykali. Informatorzy twierdzą jednak, że to absolutnie nic nie znaczy i między nimi nic się nie działo. Najważniejsze jednak jest na zdjęciach – fani zauważyli, że brak na nich jednego elementu.

  Zobacz także  


Mowa o obrączce, którą Justin powinien mieć na palcu. Niestety, próżno jej tam szukać.

Justin Timberlake bez obrączki

Wydawało się, że małżeństwo Timberlake’a i Jessicy Biel jest szczęśliwe. Razem wychowują w końcu 4-letniego synka i są ze sobą bardzo długo - można było podejrzewać, że naprawdę szanują instytucje małżeństwa. W dodatku niedawno pokazywali swoje wspólne zdjęcia, na których są niesamowicie szczęśliwi.
Wychodzi na to, że jednak nie najlepiej im się powodzi, skoro Justin postanowił szaleć z inną kobietą. A zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości – nie ma na nich obrączki, a wraz z Alishą Wainwright dotykają się, łapią za ręce, czule obejmują i dużo rozmawiają.
Świadkowie mówią, że Timberlake był wyraźnie w stanie wskazującym spożycie alkoholu. Zataczał się, musiał trzymać się ściany aby złapać równowagę.
Ciekawe czy tylko próbują wczuć się w rolę, czy raczej związek Timberlake i Biel powoli przechodzi do lamusa…


Wszystko na temat:

Justin Timberlake Jessica Biel Alisha Wainwright Gwiazdy Celebryci Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: