×

Wyszukaj artykuł

Przekonuje was?

Justin Timberlake publicznie przeprosił żonę za obłapianie koleżanki z planu

Redakcja Pinbook | 05-12-2019 | skomentuj

Justin Timberlake publicznie przeprosił żonę za obłapianie koleżanki z planu

AKPA

OceńOstatnio w mediach zawrzało od zdjęć, na których widać, jak znany piosenkarz oraz aktor Justin Timberlake, dotyka w sposób znacznie wychodzący poza granice relacji koleżeńskich, aktorkę Alishę Wainwright. Pracują oni razem na planie powstającego właśnie filmu „Palmer”. Z tym również była związana ich obecność na przyjęciu, które zostało zorganizowane specjalnie dla ekipy filmowej. Ze zrobionych przez paparazzi zdjęć wynika, że Timberlake nie miał na palcu obrączki. Aktor również wymieniał czułe gesty z Alishą, która wydawała się być zadowolona z tej sytuacji. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że Timberlake od 7 lat jest mężem Jessici Biel, z którą ma 4-letniego syna. Więcej o tej sytuacji dowiecie się tutaj.

  Zobacz także  


Uwiecznione przez fotografa zdjęcia wywołały oburzenie fanów i opinii publicznej, którzy nie spodziewali się takiego zachowania po ulubionym aktorze i piosenkarzu.

Przeprosiny

Justin Timberlake, który przez kilka dni nie komentował sprawy, postanowił w końcu oficjalnie odnieść się do swojego postępowania. Na swoim koncie na Instagramie zamieścił oświadczenie, w którym przekonuje, że między nim a koleżanką z planu do niczego nie doszło. Przeprosił w nim również żonę oraz swoich fanów:

Trzymam się z dala od wszelkich plotek jak tylko mogę, ale tym razem ze względu na moją rodzinę postanowiłem skomentować krzywdzące moich bliskich pogłoski. Kilka tygodni temu dokonałem złej oceny sytuacji – ale pozwólcie, że wyrażę się jasno – pomiędzy mną a koleżanką z planu do niczego nie doszło. Tej nocy wypiłem o wiele za dużo i bardzo tego żałuję. Powinienem wiedzieć lepiej. Przepraszam moją wspaniałą żonę i rodzinę za stawianie ich w tak niezręcznej sytuacji i skupiam się teraz, żeby być jak najlepszym ojcem oraz mężem. To nie miało tak być. Jestem bardzo dumny z pracy na planie filmu „Palmer”. Nie mogę się doczekać powstania filmu i z ekscytacją czekam, aż będziecie mogli go zobaczyć.

  Zobacz także  


Problemy z wiarygodnością

Na razie nie wiadomo, co o przeprosinach męża sądzi Jessica Biel. Zdania internautów są podzielone – jedni wierzą w słowa skruchy aktora, a inni podchodzą do nich raczej podejrzliwie i z niedowierzaniem. Z pewnością ich wiarygodność podważa fakt, że podobno Timberlake i Alisha razem wyszli z tej pamiętnej imprezy.

Przekonują Was przeprosiny Justina?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justin Timberlake (@justintimberlake)

Wszystko na temat:

Justin Timberlake Jessica Biel Alisha Wainwright Wpadki gwiazd Gwiazdy Aktorzy Wszystkie tagiKomentarze: