Popsuje mu święta?

Jolie jest wściekła na Pitta za to, że przedstawił dzieciom swoją nową partnerkę!

us.hola.com

Brad Pitt robił wszystko, aby być jak najlepszym ojcem dla swoich dzieci. Nie zaprzestał starań nawet wtedy, kiedy jego małżeństwo z Angeliną Jolie zaczęło się rozpadać. Postanowił, że najlepszym sposobem na zacieśnienie relacji z dziećmi będzie spędzenie 56. urodzin i świąt Bożego Narodzenia właśnie z nimi. Trójka z nich z pewnością będzie mu w tym pięknym czasie towarzyszyła. Ale nie tylko jemu – zagraniczne media informują, że oprócz tego pojawi się również nowa partnerka aktora.

Podobno dzieci miały okazję ją poznać i bardzo się z nią polubiły. To z kolei nie podoba się Angelinie.

Angelina Jolie wściekła na Pitta

Serwis „Gossip Cop” informuje, że już pięcioro z sześciorga dzieci Pitta miało okazję poznać się z Alią Shawkat, która jest nową partnerką aktora. Z ustaleń zagranicznego portalu wynika, że dzieci naprawdę polubiły kobietę i są do niej pozytywnie nastawione. Jak można się było tego spodziewać – absolutnie nie podoba się to ich matce, Angelinie Jolie, która uważa, że takie ruchy są zdecydowanie zbyt szybkie.

Jest wyjątkowo opiekuńcza, a żadna kobieta nie będzie wystarczająco dobra, aby zostać dobrą macochą w jej oczach - zwłaszcza tak szybko. Angelina jest wściekła!

- stwierdził anonimowy informator. Co ciekawe – nowa partnerka Pitta jest 25 lat młodsza od niego i jest zdeklarowaną biseksualistką. Z resztą, nie tylko ona czuje pociąg do kobiet. Na swoim koncie związek z kobietą ma właśnie Angelina.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO