×

Wyszukaj artykuł

Spodziewają się dziecka

Boris Johnson zaręczył się z młodszą o 24 lata Carrie Symonds

Redakcja Pinbook | 02-03-2020 | skomentuj

Boris Johnson zaręczył się z młodszą o 24 lata Carrie Symonds

mirror.co.uk

OceńBoris Johnson, który objął stanowisko premiera Wielkiej Brytanii pod koniec lipca 2019 roku, zasłynął już jako osoba dość kontrowersyjna i znana z niewybrednych wypowiedzi. Polityk dzięki swoim romansom uchodzi także za niezłego kobieciarza. Jak poinformowały służby prasowe premiera Wielkiej Brytanii, w ostatnim czasie 55-latek zaręczył się z 31-letnią Carrie Symonds. Okazuje się także, że para niedługo powita na świecie swoje dziecko. Warto zaznaczyć, że to będzie już trzeci ślub oraz szóste dziecko brytyjskiego polityka:

Premier oraz panna Symonds mają przyjemność ogłosić swoje zaręczyny oraz że spodziewają się narodzin dziecka.

Narzeczona Johnsona potwierdziła te informacje na swoim instagramowym profilu:

Zazwyczaj nie publikuje tutaj tego typu treści, ale chciałam, żebyście wiedzieli. Wielu już wie, ale tym moim przyjaciołom, którzy jeszcze nie wiedzą, chciałabym zakomunikować, że zaręczyliśmy się pod koniec zeszłego roku... i spodziewamy się dziecka, które przyjdzie na świat na początku lata.

  Zobacz także  


Para spotyka się ze sobą już od dwóch lat, zna się jednak nieco dłużej. W 2009 roku obecna partnerka brytyjskiego premiera rozpoczęła pracę w biurze prasowym Partii Konserwatywnej. Później nawiązała współpracę z Johnsonem. Symonds w 2018 roku została szefową biura prasowego partii, a w 2019 roku rozpoczęła pracę w organizacji „Oceana”.

Pierwszy od 200 lat przypadek

Boris Johnson mieszka ze swoją partnerką w siedzibie brytyjskich premierów przy ulicy Downing Street 10. Co ciekawe, są oni pierwszą bez ślubu parą, która zamieszkała w tym budynku. Według „The Telegraph” ślub pary będzie pierwszym od 200 lat przypadkiem, w którym szef brytyjskiego rządu ożeni się w trakcie sprawowania urzędu.

To będzie już trzecie małżeństwo Johnsona. W 1987 roku ożenił się z Allegrą Mostyn-Owen, z którą rozwiódł się w 1993 roku. W dwanaście dni po unieważnieniu tego ślubu ożenił się z Marią Wheeler, z którą doczekał się czwórki dzieci. W 2009 roku urodziło się piąte dziecko polityka, które było owocem romansu z Helen MacIntyre. Od 2018 roku Johnson jest ze swoją drugą żoną w separacji. Teraz na świat przyjdzie jego szóste dziecko.


Wszystko na temat:

Politycy Miłość Ciąża Dziecko Ślub Małżeństwo Wielka Brytania Instagram Wszystkie tagiKomentarze: