×

Wyszukaj artykuł

Sukces muzyka

John Legend został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną na świecie!

Redakcja Pinbook | 13-11-2019 | skomentuj

John Legend został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną na świecie!

instagram.com/chrissyteigen

OceńAmerykański magazyn „People” regularnie typuje najgorętsze i najbardziej seksowne wizerunki światowego show-biznesu. W tym roku tytuł „najseksowniejszego mężczyzny na świecie 2019” otrzymał muzyk John Legend, jak się zdaje ku jego własnemu zaskoczeniu. Odebrał to miano brytyjskiemu aktorowi Idrisie Elbie i sam przyznaje, że nie jest pewien czy aby na pewno zasłużył sobie na takie wyróżnienie. Jak wyznaje na łamach magazynu „People”:

Jestem jednocześnie podekscytowany i trochę przerażony, ponieważ wiąże się to z dużą presją. Teraz wszyscy będą mi się przyglądać i oceniać, czy na pewno jestem aż taki seksowny i czy zasłużyłem na ten tytuł.

Radości z tytułu męża nie kryła modelka Chrissy Teigen, która od razu podzieliła się radosną wiadomością z fanami na Instagramie. Z pewnością jest bardzo dumna, że wyszła za najseksowniejszego mężczyznę roku 2019.

  Zobacz także  


Według specjalistów seksapil to nie tylko wygląd, ale też osobowość, trzeba mieć po prostu w sobie „to coś”. Utalentowany muzyk nie powinien więc tak bardzo się obawiać krytyki z powodu przyznanego mu tytułu.


Wielka kariera

John Legend urodził się w 1978 r. w Springfield w USA i jest amerykańskim piosenkarzem, kompozytorem i pianistą. Swoją karierę muzyczną zaczął od muzyki gospel i gry na pianinie. Wkrótce zaczął współpracowac z największymi gwiazdami, takimi jak: Snoop Dogg, The Black Eyed Peas, Kanye West czy Alicia Keys. W 2015 r. jego piosenka, pt. „Glory”, która powstała do filmu „Selma”, zdobyła Oscara. Wystąpił również w filmie „La La Land”. Jest jurorem w amerykańskim programie „The Voice”. Jego utwory i płyty są znane na całym świecie.


Wszystko na temat:

John Legend Chrissy Teigen Magazyn "People" USA Najseksowniejszy mężczyzna na świecie 2019 Muzyka Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: