×

Wyszukaj artykuł

Zdradził ich wpis na Instagramie?

Joe Jonas zostanie ojcem! Gwiazda „Gry o tron” spodziewa się dziecka

Redakcja Pinbook | 13-02-2020 | skomentuj

Joe Jonas zostanie ojcem! Gwiazda „Gry o tron” spodziewa się dziecka

stylecaster.com

OceńJuż od jakiegoś czasu krążyły plotki o ciąży żony Joe Jonasa, Sophie Turner. Jednak dopiero teraz udało się potwierdzić tę radosną wiadomość. Jak przekazał pewien informator serwisowi JustJared, gwiazda znana z roli Sansy Stark w „Grze o tron” zaszła w ciążę. Sama aktorka stara się jeszcze nieco utrzymać w tajemnicy tę informację. Podobno ostatnio została nakryta na kupowaniu ciążowych ubrań:

Starają się utrzymać wszystko w tajemnicy. Ich przyjaciele i rodzina są bardzo podekscytowani. Sophie została niedawno przyłapana na przymiarkach kreacji, która mogłaby zasłonić jej zmieniające się ciało.

  Zobacz także  


Para nie odniosła się jeszcze do tych wiadomości, a ich agenci także odmówil udzielania wszelkich komentarzy na ten temat. Jednak ostatnio Sophie Turner zamieściła dość tajemniczy wpis na Instagramie, w którym można dopatrzeć się potwierdzenia jej ciąży. 4 lutego 23-latka opublikowała post ze zdjęciem z ukochanym, przy którym napisała:

Szczęście zaczyna się z Tobą, kochanie.

Jak się poznali?

Joe Jonas i Sophie Turner poznali się w 2016 roku. Mimo, że początkowo nie wróżono im długiej i udanej relacji, już rok później para zaręczyła się. Ślub gwiazdorskiej pary odbył się po trzech latach związku, 1 maja 2019 roku. Ich ceremonia ślubna miała prywatny oraz spontaniczny charakter i odbyła się w Las Vegas w tajemnicy przed mediami. Niedługo potem odbyła się druga i bardziej oficjalna ceremonia z udziałem ich rodziny oraz przyjaciół. Małżeństwo stanowi obecnie jedną z najgorętszych par show biznesu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Happiness begins with you, bub 🌹

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)


Wszystko na temat:

Sophie Turner Joe Jonas Ciąża Dziecko Gwiazdy Śluby w showbiznesie Wszystkie tagiKomentarze: