Nowy film Ridleya Scotta

Joaquin Phoenix zagra... Napoleona!

Joaquina Phoenixa nie trzeba przedstawiać. W końcu to jeden z najpopularniejszych obecnie aktorów. Absolutnie nie trzeba również rozprawiać się nad znakomitym dorobkiem filmowym Ridleya Scotta. Obecnie zakończył on zdjęcia do filmu "The Last Duel", którą kręcił z Damonem, Affleckiem i Driverem. Jak się okazuje - Scott lubi mieć ręce pełne roboty bo zajął się produkcją filmu "Kitbag", gdzie ma zagrać Phoenix. Film opowiada o życiu Napoleona Bonaparte. 

Phoenix jako Bonaparte 

Jak podał portal Deadline - film ma być bardzo oryginalnym spojrzeniem na postać Napoleona, a także jego szybki awans z dowódcy wojskowego na cesarza Francuzów. 

flickr.com

Całość będzie opowiadana przez pryzmat niestabilnej relacji z żoną i miłością jego życia - Józefiną. Produkcja ma ukazać najsławniejsze bitwy Napoleona, jego wielką ambicje i to, jak pracował jego niesamowity, strategiczny umysł. Scenariuszem tego filmu zajmie się David Scarpa. 

Póki co nie wiadomo kiedy ruszą zdjęcia do filmu, ponieważ Scott ma sporo pracy. Ledwo zakończył jeden projekt, a już w 2021 roku ma wejść na plan, aby nakręcić film "Gucci". W tej produkcji zagra m.in. Lady Gaga, Jared Leto, Robert De Niro czy Adam Driver. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO