×

Wyszukaj artykuł

Sprawdźcie, gdzie zagra

Joanna Kulig gwiazdą francuskiego kina! Stawka? Hollywoodzka!

Patrycja | dnia: 18-11-2020 | skomentuj

Joanna Kulig gwiazdą francuskiego kina! Stawka? Hollywoodzka!

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Joanna Kulig to polska gwiazda, której przygoda z aktorstwem na dobre zaczęła się dzieki występowi w serialu "O mnie się nie martw". Ale występ w "Zimnej wojnie", która nominowana była do Oscara, otworzył jej drzwi do kariery światowej (Z resztą Tomaszowi Kotowi również). Aktorka stała się rozchwytywana i zagrała między innymi w serialu Netfliksa "The Eddy". Pojawiła się również w epizodzie produkcji "Hannah", który realizowany był dla Amazon Prime Video. Teraz zostanie gwiazdą kina francuskiego. I, jak twierdzą portale plotkarskie, sporo na tym zarobi. 

Joanna Kulig gwiazdą kina francuskiego 

Okazuje się, że niebawem gwiazdę będziemy mogli oglądać w filmie "Kompromat", gdzie wciela się w jedną z głównych ról. Film jest dreszczowcem, który opowie historię francuskiego dyplomaty, który stał się ofiarą spisku FSB, czyli Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Aby się ocalić - musi walczyć i uciec z Syberii. 

  Zobacz także  


Co będzie robiła tam Kulig? Zagra ukochaną głównego bohatera. Zostanie więc partnerką filmowa francuskiego gwiazdora Gillesa Lelloucha. O tym, że zdjęcia do filmu już się rozpoczęły, poinformował niedawno reżyser - Jerome Salle. Póki co nagrania trwają w Wilnie. Ponieważ prace ruszyły niedawno - nie są znane jeszcze ani daty zakończenia zdjęć, ani premiery. 

Joanna Kulig nie pierwszy raz "romansuje" z francuskim kinem. Zagrała w 2011 roku w "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej, u boku Juliette Binoche. Była to koprodukcja polsko-francuska. Na pewno jednak nie zarobiła wtedy tyle, ile zarobi teraz. 

Według Super Expressu - Joanna może liczyć na zarobek rzędu 250 euro. Jest to więc olbrzymia kwota, bo w przeliczeniu na złotówki jest to ponad milion złotych. Dla porównania - w "The Eddy" zarobiła 250 dolarów, a za jeden dzień na planie "Zimnej Wojny" mogła liczyć na 10 tysięcy złotych (co spotkało się z oburzeniem, kiedy wyszło, że Kot zarabiał dwa razy więcej). 
Oprócz tego, francuski agent gwiazdy wynegocjował dla niej królewskie warunki. Kulig ma mieć swoją przyczepę i nocować w luksusowym hotelu. 

Niesamowicie patrzeć na sukcesy rodaków! 

Obejrzycie francuski film z Joanną Kulig? 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz