×

Wyszukaj artykuł


Zaskoczenie!

Jennifer Lawrence wychodzi za mąż! Co zjedzą goście na ich weselu?

Redakcja Pinbook | 18-10-2019 | skomentuj

Jennifer Lawrence wychodzi za mąż! Co zjedzą goście na ich weselu?

Oceń


Kto nie zna Jennifer Lawrence? Chyba nie ma takiej osoby! Od kiedy pojawiła się w takich filmach jak „Igrzyska Śmierci” albo „Poradnik pozytywnego myślenia” to nieustannie pojawia się na językach. Na początku głośno było z powodu jej roli, świetnej gry aktorskiej. Później – zasłynęła wpadką – przewróciła się bowiem na schodach na jednej z imprez Hollywoodzkich. Następnie mówiło się o niej w kontekście jej związków – z Chrisem Martinem z Coldplay, a następnie z Darrenem Aronofskym.

  Zobacz także  


Teraz spotykała się ona jednak z Cookiem Marroneyem – ten stan już trochę trwa. Ich miłość musiała być bardzo silna, a na pewno znajomość była intensywna, bo Jen zdecydowała się przyjąć jego zaręczyny zaledwie po pół roku spotykania się ze sobą. A teraz?

Teraz będzie ślub!

Cooke Marroney jest marszandem, który kieruje jedną z najbardziej znanych galerii sztuki w Nowym Jorku. Znany jest z tego, że organizuje w niej najważniejsze wystawy w mieście. Czy to zamiłowanie do sztuki zbliżyło go do Lawrence?
Nie wiadomo, ale wiadomym jest jedno – Jennifer wychodzi za mąż! I to już w tę sobotę, jak twierdzi TMZ, który dotarł również do menu, jakie ma pojawić się na ślubie.
Wystawne, eleganckie i dobre – dokładnie takie będzie ich menu. Placki ziemniaczane, wędzona wieprzowina, pyszne ryby i wiele szampanów do wyboru.

  Zobacz także  


Miejmy nadzieję, że ślub im się uda. Ale przede wszystkim – że uda im się wspólne życie i nie będą kolejną parą z Hollywood, która się rozstanie.
Przypomnijmy, że niedawno Lawrence w samych superlatywach mówiła o swoim przyszłym mężu:

Jest najfajniejszą osobą, jaką w życiu poznałam

Oby myślała już tak przez całe życie.

Wszystko na temat:

Śluby w showbiznesie Jennifer Lawrence USA Miłość Gwiazdy Celebryci Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: