3. sezon powstanie już bez niego

„Co robimy w ukryciu” - Jemaine Clement odchodzi z ekipy serialu

Niedawno pojawił się ostatni odcinek drugiego sezonu serialu „Co robimy w ukryciu”. Twórcy już jakiś czas temu zapowiedzieli, że niebawem powstanie trzecia odsłona produkcji. Okazuje się jednak, że tym razem zabraknie w niej jednego z twórców, Jemaine’a Clementa. Aktor i scenarzysta niedługo po zakończeniu emisji ostatniego sezonu oficjalnie ogłosił, że nie powróci razem z ekipą w kolejnych odcinkach. Decyzja Clementa wydaje się o tyle zaskakująca, że od początku był jednym z najważniejszych pomysłodawców historii przedstawionej w produkcji. Jemaine Clement wraz z Taiką Waititim w 2014 roku stworzyli komedię grozy stylizowaną na dokument zatytułowaną „Co robimy w ukryciu”, która pokazuje codzienne życie grupy wampirów. W 2019 roku postanowili także stworzyć serial o tym samym tytule, który podobnie jak pierwowzór, okazał się wielkim hitem.

"Co robimy w ukryciu"/Materiały promocyjne

Pierwszy odcinek serialu „Co robimy w ukryciu” ukazał się 27 marca 2019 roku. Zabawne losy grupy nowojorskich wampirów można śledzić między innymi na platformie HBO GO.

Skąd ta decyzja?

Jemaine Clement niedawno udzielił wywiadu dla portalu ew.com, w którym potwierdził, że rozstaje się z ekipą twórców serialu „Co robimy w ukryciu”. W rozmowie nie ukrywał, że scenarzystów trzeciego sezonu czeka nie lada wyzwanie, ponieważ drugi sezon zakończył się nierozwiązanym i dość zawiłym wątkiem. Będą więc musieli nie tylko wymyślić ciekawą fabułę, ale także po raz pierwszy poradzić sobie bez cennego udziału Clementa:

Teraz scenarzyści sami będą musieli wymyślić dalszą historię, bo w kolejnym sezonie nie będzie mnie między nimi. Zostawiłem ich ze sporym problemem do rozwiązania, bo skończyliśmy sezon cliffhangerem tak jak ostatnio. Teraz oni muszą wymyślić jak się z tego wygrzebać.

Scenarzysta w wywiadzie z portalem ew.com nie zdradził jednak, dlaczego zdecydował się odejść z serialu. Podkreślił za to, że jego występ w roli Vladislava, w którego wcielał się wcześniej w filmie, nie był zamierzony. Postanowił powrócić do tej postaci, ponieważ wraz z innymi twórcami przez długi czas nie mógł znaleźć nikogo odpowiedniego na to miejsce.

Podobał wam się serial „Co robimy w ukryciu? Polecamy obejrzeć świetną komedię „Stare wygi” z Robinem Williamsem i Johnem Travoltą. Zachęcamy również do zapoznania się z takimi filmami jak „Pojedynek” czy „Dziennik cwaniaczka 3”.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO