Pracowała tam od 10 lat

Agnieszka Jastrzębska odchodzi z „Dzień dobry TVN”!

W programie „Dzień dobry TVN” w ostatnim czasie wciąż zachodzą niespodziewane zmiany. Niedawno do ekipy śniadaniówki dołączyli nowi gospodarze – Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Widzowie powinni przygotować się także na inne godziny emisji programu – będzie się teraz zaczynał nie jak zwykle, o 7:30, ale o 8:00. Ale to nie wszystko. Jak informuje „Fakt”, w szeregach „Dzień dobry TVN” dokonają się kolejne przetasowania. Okazuje się, że tym razem z programu odchodzi Agnieszka Jastrzębska.

AKPA

Dziennikarka pracowała w popularnej śniadaniówce już od 10 lat. Podobnie jak Anna Wendzikowska i Mateusz Hładki, zajmowała się w niej tematyką show-biznesową.

Powody odejścia

Z informacji przekazanych przez „Fakt” wynika, że Agnieszka Jastrzębska zgłosiła swoją rezygnację władzom stacji TVN 3 marca. Podobno powodem jej decyzji miał być zamiar podjęcia nowych projektów i wyzwań zawodowych. Na razie nie podano innych szczegółów tej sprawy. Nie komentuje jej też póki co ani TVN, ani sama dziennikarka. Nie pojawiły się także jeszcze informacje dotyczące tego, kto ją teraz zastąpi.

Będzie Wam brakowało Agnieszki Jastrzębskiej?Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO