×

Wyszukaj artykuł


Panie muszą obejść się smakiem

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" w końcu znalazł swoją miłość?! Opowiedział o tym na YouTube

Redakcja Pinbook | 24-10-2019 | skomentuj

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" w końcu znalazł swoją miłość?! Opowiedział o tym na YouTube

Oceń


Kto chociaż raz nie oglądał „Chłopaków do wzięcia” niech pierwszy rzuci kamieniem. Chociaż nie wszystkim ten format zapewne przypadł do gustu i nie wszyscy uważają to za program zbyt… ambitny, to na pewno czasami rzuciliśmy na to okiem. Okazuje się, że jedna z najbardziej charakterystycznych postaci z programu, który poszukiwał swojej prawdziwej miłości chyba najdłużej, a w dodatku przy pomocy złotych rad swojej matki, kompletnie się zakochał!

  Zobacz także  


Mowa oczywiście o Jarusiu, który wielokrotnie umawiał się z dziewczynami, szukał miłości, a i tak ostatecznie zostawał sam.

Poszukiwania zakończone?

Największe pragnienie Jarka z „Chłopaków do wzięcia”? Zakochać się! Wydaje się, że w końcu się ono ziści. W końcu ktoś zainteresował się nim na poważnie, o czym mężczyzna postanowił poinformować swoich fanów za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Powiedział, że wybiera się w sześciogodzinną podróż do Warszawy, aby spotkać się ze swoją nową lubą, z którą od dłuższego czasu wymieniają wiadomości.

Zapoznam się z tą dziewczyną, zobaczę jak wygląda, zobaczę czy będzie słowna. Będę widział czy jej zależy. (…) Na razie widzę, że na razie ona dzwoni. No, ale mówię. Pojadę do Warszawy, pozwiedzam sobie, a przy okazji się z dziewczyną spotkam. (…) Najważniejsze, żeby była ta miłość

Czyżby Jaruś dorósł w końcu do prawdziwej miłości? Ciekawe co na to jego mama.

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Chłopaki do wzięcia Polsat Miłość Wszystkie tagiKomentarze: