× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Wiemy, co dolega politykowi

Jarosław Kaczyński w szpitalu!

Redakcja Pinbook | 03-12-2019 | skomentuj

Jarosław Kaczyński w szpitalu!

AKPA

Oceń


Ostatnio wszystkich zaniepokoiła informacja, że Jarosław Kaczyński znalazł się w szpitalu. Okazało się, że jednak nie ma powodu do obaw – polityk przeszedł po prostu operację kolana. Podobno od dłuższego czasu Kaczyński zmagał się z problemami wynikającymi ze złego stanu swoich kolan i zabieg był już od dawna planowany. Wiemy już, że została mu wszczepiona jedna endoproteza stawu kolanowego. Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska, w wywiadzie dla RMF.FM, tak skomentowała stan zdrowia posła PiS:

  Zobacz także  


Chciałabym naszych sympatyków, zwolenników i słuchaczy uspokoić, że wszystko idzie w dobrym kierunku. To był od dawna zaplanowany zabieg. Wszystko w porządku, szybko wróci do pracy.

Jarosław Kaczyński operację przeszedł w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Otwocku. Niedługo polityka czeka operacja również drugiej nogi.

Wszystko na temat:

Jarosław Kaczyński Politycy Choroba