Kwestia priorytetów

Jarosław Kaczyński przełoży operację?

AKPA

Prawo i Sprawiedliwość zostało niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznych wyborów parlamentarnych. Jarosław Kaczyński aktywnie uczestniczył w kampanii wyborczej – z tego względu przełożona została data operacji kolana polityka. Wiele wskazuje na to, że także tym razem  także zabieg może zostać przełożony. Lider partii rządzącej nie może sobie obecnie pozwolić na chwile słabości – już w przyszłym roku odbędą się bowiem wybory prezydenckie, w których o reelekcję będzie ubiegał się Andrzej Duda. 

Jarosław Kaczyński ma przejść zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Prezes PiS może jednak odłożyć operację na rzecz nowego projektu, który okrzyknięty został mianem „Operacja Duda”.

Kaczyński odłoży zabieg?

Informacji dotyczących możliwego przełożenia zabiegu udzielił dla Super Expressu jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości:

Przed nami wybory prezydenckie w 2020 roku i tak naprawdę już niedługo będziemy wchodzić w okres kampanii, więc nie jest wykluczone, że operacja będzie przełożona. Dlatego nie zdziwię się, jeśli prezes powie: „przekładamy operację, wybory najważniejsze”.

Poważne problemy ze zdrowiem Kaczyńskiego dały o sobie znać już w zeszłym roku. Latem ubiegłego roku polityk trafił do szpitala, gdzie był leczony na zwyrodnienia stawów. 

Źródło: se.pl

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO