×

Wyszukaj artykuł

Była partnerka wychowa je sama?

Jarosław Bieniuk będzie miał czwarte dziecko. "Uznał to za problem" [AKTUALIZACJA]

Redakcja Pinbook | 08-11-2019 | skomentuj

Jarosław Bieniuk będzie miał czwarte dziecko. "Uznał to za problem" [AKTUALIZACJA]

AKPA

OceńJarosław Bieniuk jest byłym piłkarzem, znanym głównie z tego, że związany był z Anną Przybylską, która uchodziła za jedną z najbardziej charakterystycznych aktorek. Głośno jest o jego starszej córce, która robi się coraz bardziej podobna do mamy. O samym Bieniuku mówiono wtedy, gdy został oskarżony o gwałt, a także kiedy zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską – architektką, która podobno doskonale dogadywała się z jego dziećmi i z którą miał układać sobie życie po śmierci Przybylskiej.

  Zobacz także  


Tak się jednak nie stało – ich relacja pełna była wzlotów i upadków, aby ostatecznie się rozstali. Jak się okazuje coś będzie ich łączyło do końca życia.

Jarosław Bieniuk ojcem po raz czwarty?

To kolejny raz kiedy wywiązuje się jakaś afera z Bieniukiem. Martyna jest bowiem w ciąży. Jak dla Jarosława – miało by to być czwarte dziecko. Niestety piłkarz nie jest z tego faktu zadowolony. „Na żywo”, które się o tym dowiedziało donosi o tym, że pani architekt swoją ciążę przeżywa raczej sama, ewentualnie w towarzystwie swojej mamy. Od jakiegoś czasu były piłkarz nie ma kontaktu z Gliwińską i nie uczestniczy w jej życiu, chociaż praktycznie są sąsiadami.

W rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” Martyna Gliwińska potwierdziła, że jest w ciąży, a także że Bieniuk nie wspiera jej w tym. Podaje również powody takiego stanu:

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu

Czy faktycznie Gliwińska będzie swoje dziecko wychowywać razem, czy Bieniuk jednak postanowi wziąć za nie dwie odpowiedzialność?

  Zobacz także  


Komentarz Bieniuka

Sam Jarosław Bieniuk, w rozmowie z "Jastrząb Post", postanowił skomentować całą sprawę. Nie kryje swojego zaskoczenia tym, co powiedziała jego była partnerka. Jak wynika z wypowiedzi - nie zamierza jednak uciekać od odpowiedzialności:

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka – między sobą – na pewno nie na łamach prasy.

Martyna Gliwińska skomentowała na łamach „Faktu” wypowiedź swojego byłego partnera. Nie wiadomo już kto w tej całej historii mówi prawdę, a kto kłamie. Jak sądzicie?

Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy” stąd też pewnie jego zdziwienie

 

 

 

Wszystko na temat:

Jarosław Bieniuk Ciąża Dzieci Celebryci Show-biznes Gwiazdy Piłka nożna Wszystkie tagiKomentarze: