×

Wyszukaj artykuł

Gratka dla fanów DCEU

Jared Leto powraca jako Joker w serialowej "Lidze Sprawiedliwości"

Patrycja | dnia: 24-10-2020 | skomentuj

Jared Leto powraca jako Joker w serialowej "Lidze Sprawiedliwości"

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Fani oryginalnego DCEU mają jeden powód więcej, aby czekać na serial, który pojawi się na HBO Max. Mowa o miniserialu "Liga Sprawiedliwości". W tej produkcji Snydera pojawi się Joker! I to nie byle Joker! Tak, jak w "Legionie samobójców" pojawi się w tej roli Jared Leto! Już w tym tygodniu pojawi się na planie, aby zagrać swoje sceny. 

Jared Leto w "Lidze sprawiedliwości" 

Przed tym, zanim pojawił się film "Legion samobójców" ludzie mieli spore oczekiwania co do postaci Jokera i samego Jareda Leto, który miał się w tę rolę wcielić. Okazało się, że wszystko zostało ukazane w sporym uproszczeniu, dość powierzchownie i Leto nie miał okazji pokazać swojego kunsztu aktorskiego, a przecież aktorem jest naprawdę dobrym. Tak naprawdę Jared nie miał możliwości na pokazanie swoich możliwości, a większość osób stwierdziła, że absolutnie nie przyjmują do siebie takiej wersji Jokera. 

 

  Zobacz także  


Okazuje się, że Leto dostanie drugą szansę i będzie mógł odkupić swoje "winy". Będzie się bowiem ponownie wcielał w postać Jokera w miniserialu "Liga Sprawiedliwości", który pojawi się na HBO Max (niedostępnym, póki co, w Polsce). 

Już w przyszłym tygodniu serial pojawi się na platformie VOD i niektórzy będą mieli okazję ocenić, czy jest lepiej, czy jednak nadal postać Jokera została kiepsko skrojona. 

Zobaczcie zwiastun serialu: 


Wszystko na temat:

Seriale online Seriale Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz