×

Wyszukaj artykuł

Choroba stanęła mu na drodze

Jakub Rzeźniczak w szpitalu. U piłkarza stwierdzono zapalenie opon mózgowych

Redakcja Pinbook | 04-11-2019 | skomentuj

Jakub Rzeźniczak w szpitalu. U piłkarza stwierdzono zapalenie opon mózgowych

transfermarkt.pl

OceńJakub Rzeźniczak to rozpoznawalna osoba – z pewnością fani piłki nożnej kojarzą go właśnie z tego. Inni będą mieli w głowie od razu fakt, że zdradził swoją piękną żonę – Edytę Zając - z inną kobietą, z którą obecnie ma dziecko. W wywiadzie jednak opowiadał, że nadal kocha Zająć i że chętnie posklejałby to, co się zepsuło. Teraz jednak nie będzie miał do tego głowy – musi wydobrzeć. Okazuje się, że Rzeźniczak trafił do szpitala, a lekarze stwierdzili u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych.

  Zobacz także  


Kiedy dokładnie można spodziewać się powrotu Rzeźniczaka do pełni sił?

Jest oświadczenie

Na drodze do piłkarskiej kariery Jakuba Rzeźniczaka stanęła choroba – i to nie byle jaka. Okazuje się, że wykryto u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych. Opublikowano w jego imieniu oświadczenie o następującej treści:

Piłkarz Wisły Płock Jakub Rzeźniczak od kilku dni narzekał na silne bóle głowy, a po przeprowadzonych konsultacjach medycznych (...) stwierdzono u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych. Nasz zawodnik przebywa obecnie w warszawskim szpitalu, w którym w najbliższym czasie pozostanie pod stałą obserwacją lekarzy. Rzeźniczakowi, którego czeka teraz przerwa w grze, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

Mamy nadzieję, że tak, jak zapowiedział piłkarz, szybko wróci do zdrowia!


Wszystko na temat:

Piłka nożna Gwiazdy Celebryci Show-biznes Edyta Zając Jakub Rzeźniczak Wszystkie tagiKomentarze: