×

Wyszukaj artykuł

Ostra reakcja aktora

Jarosław Jakimowicz skrytykował bieg w Łazienkach Królewskich

Redakcja Pinbook | 11-02-2020 | skomentuj

Jarosław Jakimowicz skrytykował bieg w Łazienkach Królewskich

AKPA

OceńJarosław Jakimowicz słynie z tego, że otwarcie mówi to, co myśli. Jego wypowiadane bez ogródek słowa często spotykają się z tego powodu z dezaprobatą opinii publicznej. Ostatnio aktor postanowił zabrać głos w sprawie Łazienek Królewskich, w których odbył się niedawno bieg charytatywny, z którego dochód miał być przekazany na zniszczoną przez pożary Australię. Okazuje się, że pomysł na organizowanie tego rodzaju wydarzenia w tym szczególnym miejscu nie przypadł Jakimowiczowi do gustu:

JESTEM W SZOKU‼️ JAKIE TY WYBIERASZ ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE? uwielbiam każda porę roku w Łazienkach. Jestem tu kilka razy w miesiącu. Zawsze dostojne, nastrojowe, piękne z historią. Łazienki to muzeum. Jakiś czas temu wpuszczono tu biegaczy wg mnie trochę szkoda, ale ok takie czasy. Dzisiaj zorganizowano ekologiczny bieg mający nieść pomoc płonącej Australii. Zawodnicy wszędzie, słupki i barierki a do tego zespół bębniarzy, których słychać z każdej strony Łazienek Krolewskich Muzeum. Zobacz sam filmik. CHORE ‼️

  Zobacz także  


Wpis Jakimowicza wywołał dyskusję na Instagramie.

Troska o zwierzęta

Aktor stwierdził także, że odgłosy imprezy straszą liczne zwierzęta, które zamieszkują ten zabytkowy park. Dodał, że w pobliżu jest wiele bardziej odpowiednich miejsc do organizowania takich masowych wydarzeń:

Fajerwerki pieskom przeszkadzają w Sylwestra a co tutaj funduje się zwierzętom, które tutaj żyją??? Obok Agrykola, niedaleko Pole Mokotowskie, ale rozumiem,ze musi to odbywać się tutaj.

Niektórzy przyznali rację aktorowi i wyrazili zrozumienie dla jego wzburzenia:

Zgadzam się z Panem i jeszcze do tego pędzący rowerzyści wśród starszych ludzi i dzieci. Wielki Szacunek dla Pana Pozdrawiam Serdecznie.

  Zobacz także  


Nie wszyscy internauci zgodzili się jednak z opinią Jakimowicza. Według niektórych aktor nieco przesadził ze swoją reakcją:

Że bębny okey zgadzam się ale tak pan naciska CHORE jakby biegacze to jacyś zwyrodnialcy byli już bez przesady.

Jakimowicz odpowiedział na ten komentarz, podtrzymując swoje wcześniejsze zdanie:

Widzisz problem polega na tym że od kilku lat wpuszczono biegaczy do Łazienek teraz już zawody, nagłośnienie, bębny a zobaczysz co będzie dalej. Łazienki Królewskie to muzeum, mało innych miejsc do biegania.

A Wy jak sądzicie? Powinno się organizować w Łazienkach Królewskich takie imprezy?

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

JESTEM W SZOKU ‼️JAKIE TY WYBIERASZ ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE? uwielbiam każda porę roku w Łazienkach. Jestem tu kilka razy w miesiącu. Zawsze dostojne, nastrojowe, piękne z historią. Łazienki to muzeum. Jakiś czas temu wpuszczono tu biegaczy wg mnie trochę szkoda, ale ok takie czasy. Dzisiaj zorganizowano ekologiczny bieg mający nieść pomoc płonącej Australii. Zawodnicy wszędzie, słupki i barierki a do tego zespół bębniarzy, których słychać z każdej strony Łazienek Krolewskich Muzeum. Zobacz sam filmik. CHORE ‼️ Fajerwerki pieskom przeszkadzają w Sylwestra a co tutaj funduje się zwierzętom, które tutaj żyją??? Obok Agrykola, niedaleko Pole Mokotowskie, ale rozumiem,ze musi to odbywać się tytaj.

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

Wszystko na temat:

Jarosław Jakimowicz Warszawa Gwiazdy Celebryci Instagram Sport Zwierzęta Wszystkie tagiKomentarze: