Szykują się ciekawe zmiany

„BrzydUla” - Jacek Braciak nie powróci w 2. sezonie. Wiemy, kto go zastąpi

"BrzydUla"/Materiały prasowe

Niedawno władze stacji TVN poinformowały, że rozpoczęto prace nad nową odsłoną serialu „Brzydula”. Okazuje się jednak, że nie zobaczymy w nim jednej z ulubionych postaci. Wszystko wskazuje na to, że na ekranie nie pojawi się już Jacek Braciak, który wcielał się w rolę ekscentrycznego projektanta Pshemko pracującego dla Domu Mody Febo & Dobrzański. Ten bohater zostanie zastąpiony postaciami Miro i Sława, których zagrają znany z „Pitbulla” Rafał Mohr oraz Piotr Rogucki, który ostatnio wystąpił w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Jak podaje portal „Świat Seriali”, Jacek Braciak nie zdecydował się powrócić do roli w „Brzyduli” z tego względu, że obecnie pracuje nad innymi projektami i po prostu nie był zainteresowany udziałem w drugim sezonie.

Nowi bohaterowie mają podobno stanowić mieszankę wybuchową. Sławo i Miro to prawdziwi artyści, którzy kłócą się niemal o wszystko, a każdy kolejny pokaz mody grozi ich burzliwym rozstaniem.

Powrót Uli Cieplak

Przypominamy, że „Brzydula” jest polską adaptacjią amerykańskiej produkcji „Brzydula Betty”. Pierwszy sezon serialu powstawał w latach 2008-2009. Jego fabuła skupia się na losach Uli Cieplak, w którą wcielała się Julia Kamińska. Aktorka powróci do roli w nadchodzącym sezonie. Podczas występu w programie „Dzień Dobry TVN” zapowiedziała, że serialowa bohaterka powróci do swojego dawnego wizerunku. W nowych odcinkach będzie więc mocno odbiegała od obecnie panujących kanonów piękna, w związku z czym przez wiele osób będzie postrzegana jako nieciekawa oraz nieatrakcyjna osoba. W roli ukochanego Uli, czyli Marka Dobrzańskiego, zobaczymy z kolei Filipa Bobka. Największe zainteresowanie fanów budzi zwłaszcza wątek ich związku. Pojawiły się między innymi pogłoski, że para w nowym sezonie może mieć dziecko. Aktor zapewnił jednak, że losy zakochanych potoczą się w zupełnie inny i nieprzewidywalny sposób. O tym przekonamy się już po premierze nadchodzącego sezonu, której data nie jest jeszcze znana.

Na premierę nowych odcinków „Brzyduli” będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. W tym czasie warto obejrzeć poruszający dramat „Tamte dni, tamte noce”. Mocnych wrażeń dostarczą wam z kolei takie filmy jak „Kontrola absolutna” oraz „Spider-Man: Homecoming”.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO