×

Wyszukaj artykuł


Widać podobieństwo?

Iwona Burnat porównała siebie do Nicole Kidman, a swojego męża do… Johnny’ego Deppa

Redakcja Pinbook | 18-03-2020 | skomentuj

Iwona Burnat porównała siebie do Nicole Kidman, a swojego męża do… Johnny’ego Deppa

AKPA

Oceń


Iwona Burnat i Reggie Benjamin w ostatnim czasie starają się podbić polski show-biznes. Mieszkające a Stanach Zjednoczonych polsko-hinduskie małżeństwo stało się sławne w naszym kraju dzięki udziałowi w programie „Żony Hollywood”, w którym pokazali swoje życie w wyższych sferach w Los Angeles. Gdy produkcja programu dobiegła końca, popularny piosenkarz wraz z żoną postanowili kuć żelazo póki gorące – w związku z zamiłowaniem Iwony do psiej mody, założyli w Polsce salon fryzjerski dla naszych czworonogów. Para celebrytów wzięła także udział w ostatniej edycji programu „Ameryka Express”, a nawet zaczęła nagrywać wspólne piosenki, publikowane w sieci pod wspólnym pseudonimem artystycznym Rewona.

  Zobacz także  


Para już wiele razy pokazała, że lubi zaskakiwać opinię publiczną swoim niekonwencjonalnym działaniem.

Zaskakujące porównanie

Wygląda na to, że Iwona i Reggie starają się mierzyć naprawdę wysoko. Ostatnio celebrytka zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, w którym zestawiła swoją fotografię z podobizną aktorki Nicole Kidman, a zdjęcie Reggiego Benjamina z Johnnym Deppem. Przy poście napisała:

Co myślisz? Ktoś to udostępnił... interesujące.

Pod wpisem Iwony pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy przyznali, że dostrzegają podobieństwo małżeństwa do hollywoodzkich aktorów:

Wyglądasz jak Nicole Kidman
No można się pomylić :)
Uderzające podobieństwo

W niektórych komentarzach pojawiły się nawet uwagi, że Burnat i Kidman mogłyby być bliźniaczkami. Też uważacie, że Iwona Burnat mogłaby być siostrą słynnej aktorki? Zobaczcie i oceńcie sami.


Wszystko na temat:

Iwona Burnat Reggie Benjamin Instagram Johnny Depp Aktorzy Celebryci Gwiazdy USA Nicole Kidman Wszystkie tagiKomentarze: