×

Wyszukaj artykuł

Ledwo powstrzymywała łzy

Irina Shayk po raz pierwszy szczerze opowiedziała o rozstaniu z Bradleyem Cooperem

Redakcja Pinbook | 29-01-2020 | skomentuj

Irina Shayk po raz pierwszy szczerze opowiedziała o rozstaniu z Bradleyem Cooperem

instagram.com/mirror.co.uk

OceńIrina Shayk i Bradley Cooper zaczęli się spotykać w 2015 roku i byli od tego czasu jedną z najgłośniejszych par show-biznesu. Owocem ich związku była córka Lea, która urodziła się w 2017 roku. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i oficjalnie zakończył się w lipcu 2019 roku. Ich głośnemu rozstaniu towarzyszyły plotki o romansie aktora z Lady Gagą, z którą zbliżył się bardzo na planie filmu „Narodziny Gwiazdy”. Byli partnerzy długo nie komentowali tej sprawy, aż do teraz. Shayk udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu „British Vogue”, w którym po raz pierwszy podjęła temat związku z Cooperem. 34-letnia modelka pojawiła się także na okładce pisma. W towarzyszącym sesji zdjęciowym wywiadzie postanowiła się otworzyć przed redaktorem naczelnym magazynu Edwardem Enninful, z którym łączy ją bliska przyjaźń.

  Zobacz także  


W wywiadzie modelka przyznała, że jej związek z Bradleyem Cooperem nie należał do szczęśliwych. Podkreśliła jednak, że mimo to jest wdzięczna, że mogła z nim być:

Myślę, że do wszystkich dobrych związków wnosimy to, co najlepsze i najgorsze, to tylko natura człowieka. Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez Bradleya to nowy grunt.

Odniosła się też do swojego samotnego macierzyństwa. Po rozstaniu z aktorem Irina bowiem sama wychowuje ich dwuletnią córeczkę, Leę De Seine:

Trudno znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Zaufaj mi, są dni, kiedy się budzę i mówię: „O mój Boże, nie wiem, co robić, rozpadam się”.

  Zobacz także  


Pod koniec wywiadu modelka wyznała, że był on dla niej ciężkim przeżyciem i opowiedzenie o swoich osobistych problemach dużo ją kosztowało. Z jej słów wynika, że ledwo powstrzymywała się od łez:

Od dnia, w którym się spotkaliśmy, moja przyjaźń z tobą znaczyła o wiele więcej niż praca. A zostanie wybraną przez ciebie, Edwardzie Enninful, na okładkę "British Vogue" to zaszczyt. Dziękuję za uczynienie mnie częścią twojej wizji i rozśmieszanie mnie, nawet gdy chciałam płakać w trakcie wywiadu.

Żałujecie, że Irina i Bradley nie są już razem?

Wszystko na temat:

Irina Shayk Bradley Cooper Gwiazdy Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: