×

Wyszukaj artykuł

Włoski trener szokuje

Instrukcja dla zawodników – seks uprawiajcie w ten sposób

Redakcja Pinbook | 26-11-2019 | skomentuj

Instrukcja dla zawodników – seks uprawiajcie w ten sposób

Materiały prasowe

OceńAntonio Conte to charyzmatyczny włoski trener, który na swoim koncie ma między innymi mistrzostwo Premier League czy tytuły Mistrza Włoch. W maju 2019 roku został on szkoleniowcem włoskiego Interu Mediolan. Ostatnio w mediach jest o nim bardzo głośno. Dlaczego? Conte zdradził, że wydaje swoim piłkarzom instrukcje dotyczące… uprawiania seksu. Wszystko ma oczywiście logiczne uzasadnienie i ma wpłynąć pozytywnie na dyspozycję zawodników włoskiego klubu. 

  Zobacz także  


Włoski szkoleniowiec udzielił ostatnio wywiadu L'Equipe – jego wypowiedzi błyskawicznie zostały przetłumaczone i cytowane niemal w całej Europie. Trener przyznał, że odpowiednie instrukcje mogą pomóc w uzyskaniu przewagi nad przeciwnikiem.

Jak uprawiać seks i się nie uszkodzić?

Przede wszystkim Conte zaleca seks z żonami. Według niego piłkarze nie muszą się wówczas starać – łączy się to wówczas z mniejszym wydatkiem energetycznym. Swoim piłkarzom udziela on także instrukcji dotyczących konkretnych pozycji i sposobów uprawiania miłości:

W trakcie sezonu zalecam moim piłkarzom, by uprawiali seks krótko i przy minimalnym wysiłku, najlepiej w pozycjach, w których znajdują się pod partnerką

Czy takie podejście to już przesada? A może we współczesnej piłce każdy sposób na uzyskanie przewagi jest dobry? Najlepszą odpowiedzią będą ostateczne osiągnięcia Interu w tym sezonie.


Wszystko na temat:

Sport Piłka nożna Sex (Seks) Serie A Wszystkie tagiKomentarze: