×

Wyszukaj artykuł

Piękna inicjatywa gwiazdora „39 i pół tygodnia”

Tomasz Karolak promuje nowy singiel i pomaga w walce z koronawirusem

Redakcja Pinbook | 23-04-2020 | skomentuj

Tomasz Karolak promuje nowy singiel i pomaga w walce z koronawirusem

AKPA

OceńTomasz Karolak z pewnością zasługuje na miano jednego z popularniejszych aktorów w naszym kraju. Sympatię polskich widzów pozwoliły mu zaskarbić nie tylko role w serialach „39 i pół tygodnia” czy „Rodzinka.pl” ale także występy w takich filmach, jak np. „Listy do M.”, „Planeta singli” czy „Testosteron”. Fani gwiazdora zapewne dobrze wiedzą, że aktorstwo nie jest jego jedyną pasją – Karolak zajmuje się również śpiewaniem. Ostatnio postanowił wykorzystać swój talent muzyczny do pomocy w walce z epidemią koronawirusa.

  Zobacz także  


Niedawno w sieci ukazała się najnowsza piosenka Tomasza Karolaka zatytułowana „Za nowy lepszy dzień”. Aktor wraz z jej premierą postanowił zainicjować akcję o tej samej nazwie „#ZaNowyLepszyDzień”.

Szczytny cel

Tomasz Karolak zdradził, że piosenkę „Za nowy lepszy dzień” nagrał już w ubiegłym roku. Jej premiera miała się odbyć w kolejnym sezonie serialu „39 i pół tygodnia”. Z powodu panującej obecnie na świecie sytuacji, aktor podjął decyzję o przyspieszeniu premiery swojego nowego utworu. Jego premierze towarzyszy akcja, której celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Kupując utwór w formacie mp3 na specjalnej stronie, można wesprzeć akcję zorganizowaną przez Karolaka. Pod opublikowanym na Youtube klipem do piosenki czytamy:

Piosenka #ZaNowyLepszyDzień to nowy singiel Tomka Karolaka. Pobierając ten utwór możesz wesprzeć zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę na ten szczytny cel. Liczy się każda złotówka! Kup piosenkę w formacie mp3, sam zadecyduj ile chcesz przeznaczyć na ten cel. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na Fundację Szpitala MSWiA, szpitala jednoimiennego, który potrzebuje każdego wsparcia!

  Zobacz także  


Nagroda dla darczyńców

Jak rozśpiewany aktor poinformował, zbiórka będzie trwać do 24 maja. Co ciekawe, na niektóre osoby, które wezmą udział w zbiórce, czeka specjalna nagroda. Tomasz Karolak w ostatnim tygodniu maja wybierze osiem najbardziej hojnych osób, które zaprosi na wspólną kolację. Szczęśliwi wybrańcy mają dostać posiłki pod wskazane adresy, a potem wspólnie je zjeść z gwiazdorem serialu „39 i pół tygodnia” łącząc się z nim za pomocą komunikatorów internetowych. Tomasz Karolak o wszystkim będzie informował na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Poniżej możecie posłuchajć nowego utworu Karolaka. Przyłączycie się do akcji?

Wszystko na temat:

Tomasz Karolak Seriale Gwiazdy Aktorzy YouTube Muzyka Cele charytatywne Wirus Epidemia Filmy Wszystkie tagiKomentarze: