× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


IMGW wydało ostrzeżenia o przymrozkach

Redakcja Pinbook | 15-04-2019 | skomentuj

IMGW wydało ostrzeżenia o przymrozkach

skymetweather.com

Oceń


Pogoda w ostatni weekend była zmienna. Zimne poranki wynagradzała nam słonecznymi i dość ciepłymi dniami, które sprzyjały rodzinnym spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Przed nami weekend świąteczny, w którym wielu z nas planuje wyjazdy i ma nadzieję na sprzyjające warunki atmosferyczne. Tymczasem pogoda po raz kolejny postanowiła spłatać nam figla.

 

  Zobacz także  


W niedzielę IMGW wydało ostrzeżenie I stopnia o przymrozkach w 13 województwach. Jedyne województwa, których nie dotknęły przymrozki to podlaskie, zachodnio-pomorskie i lubuskie. Temperatury w nocy spadły do -6 stopni Celsjusza. Poniedziałek po raz kolejny przyniósł pogodny dzień, jednak nocne przymrozki nie napawają optymizmem. Zimne powietrze pochodzi znad Skandynawii i dopóki front się utrzyma czekają nas temperatury maksymalnie kilkunastu stopni.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz