×

Wyszukaj artykuł

Młody milioner?

Ile zarabia Friz? Youtuber planuje zakup Lamborghini!

Mateusz | dnia: 25-01-2020 | skomentuj

Ile zarabia Friz? Youtuber planuje zakup Lamborghini!

Fotografia poglądowa

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Polski YouTube od pewnego czasu jest bardzo opłacalnym biznesem. Wiedzą o tym twórcy, którzy regularnie gromadzą miliony wyświetleń pod swoimi materiałami. Jednym z nich jest Friz, który może się pochwalić ponad trzema milionami subskrypcji na najpopularniejszym serwisie streamingowym. Jego produkcje trafiają przede wszystkim do młodej widowni – wraz ze swoją ekipą prezentują różnorakie challenge, zabawy i wyzwania, które regularnie goszczą w karcie „na czasie” polskiego YouTube’a. Twórca niedawno wystąpił gościnne u innego youtubera -  materiał został nagrany w ramach serii „Duży w maluchu”. Friz zdradza w nim swoje zarobki i opowiada o planach na najbliższą przyszłość. 

  Zobacz także  


Okazuje się, że obroty Friza pozwalają mu spokojnie myśleć o spełnieniu swojego marzenia – jest nim zakup Lamborghini. Twórca sam przyznaje, że jest to jedynie zabawka – byłaby jednak świetnym ukoronowaniem sukcesu YouTubera.

Zarobki Friza robią wrażenie!

Friz przyznał podczas programu, że jego działalność rocznie może wygenerować nawet 10 milionów złotych. Oczywiście kwota ta nie jest czystym zyskiem – odliczyć należy koszta produkcji, domu, rekwizytów, wyjazdów czy wszystkich współpracowników i członków projektu. Ogromne pieniądze przynosi też sprzedaż gadżetów (np. ubrań) -  twórca przyznał, że może być to nawet 1 milion złotych miesięcznie. Całą rozmowę z youtuberem możecie obejrzeć poniżej:


Wszystko na temat:

Gwiazdy YouTube Friz Zarobki gwiazd Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz


Marcin

Marcin 23-02-2020

No to niezłe lambo :D